FREE DELIVERY | 01.02.-28.02.2021

ONE.TWO.FREE! Magic Toner   (Sejas toniks) ONE.TWO.FREE! Magic Toner   (Sejas toniks) ONE.TWO.FREE! Magic Toner   (Sejas toniks)
ONE.TWO.FREE! Magic Toner   (Sejas toniks)ONE.TWO.FREE! Magic Toner   (Sejas toniks)
ONE.TWO.FREE!

Magic Toner

Näo toonik
Naha tüüp/seisund: Kõigile nahatüüpidele
Kingitus! Surprise Kingitus Douglas.ee 26.02.2021.

E-poes Douglas.ee 26.02.2021 sisseoste tehes lisatakse kõigile ostudele üllatuskink!

*Kingitusi ei summeerita. **Kampaania kestab 26.02.2021***Kampaania toimub ainult e-poes Douglas.ee

100 ml 20 € 100 ml
19,99 €

Tootekirjeldus

ONE.TWO.FREE! Magic Toner 

(Näo toonik)


ONE.TWO.FREE! Magic Toner meik maha ja nahk toonusesse! Puhastab, niisutab ja valmistab naha järgnevaks hoolduseks ette. Universaalse tootena puhastab see õrnalt nahka ja valmistab selle järgnevaks iluprotseduuriks ette. Fermenteeritud pärm varustab nahka mineraalide, aminohapete ja vitamiinidega ning stimuleerib rakkude uuenemist. Harilik aaloe ja hüaluroonhape tagavad pikaajalise ja sügava niisutuse. Nahk on toniseeritud, värskendatud prink.

KASUTAMINE  


Enne kasutamist loksutada. Kandke hommikuti ja õhtuti näole puuvillase tupsuga või kandke õrnalt väikestes kogustes nahale ja seejärel jätkake nahahooldusprotseduuriga. Peamised koostisosad. Fermenteeritud pärmi filtraat, fermenteeritud bifidobakteri filtraat: sügavalt niisutav, mineraali-, aminohapete- ja vitamiinirikas. Hüaluroonhape: tõhusate täitvate ja niisutavate omadustega. Harilik aaloe: looduslik niisutaja ja ennetab naha kaudu veekaotust.

Tagasiside

Write a review