Silmahooldus

Filtrid

Kaubamärk

Toote tüüp

Eripakkumine

NAHA TÜÜP/SEISUND

ROHELINE

KELLELE

TOOTE OMADUSED

Saadavus

Sorteeri:
12345...7...12...17

Silmamaskid panevad silma tõeliselt särama

Silmad on näos kui tõelised juveelid ja seetõttu on oluline hoida nende eest head hoolt – silmad ja silmaümbrus on jumestamisel ja nahahooldusel saanud tõsist tähelepanu juba antiikajal (maailma vanimad silmameigitarvikud on pärit tuhandete aastate tagant Egiptusest). Kaunis ja kutsuv silmameik on alati trendikas, kuid kauni meigi tagamiseks on oluline silmaümbuse eest suurepärast hoolt kanda. Siin tulevad appi silmamaskid, mis on silmaümbruskreemide kõrval järjest populaarsemaks saamas. Douglase e-poes leiad kõik, mida vajad oma silmanaha ilu ja heaolu jaoks – tunne end meie pakutavate moodsate maskide, kreemide ja jumestusvahendite abil kui Kleopatra. Toome Sinuni värskeimad trendid ja innovatiivsed tooted nii Euroopa luksusbrändidelt kui Lõuna-Korea ilutootjatelt.

Korea näohooldus on ilumaailmas pannud puhuma uued tuuled

Veatu näonäha ja meigi poolest tuntud lõuna-korealased on saanud inspiratsiooniks paljudele perfektsuse otsijatele ning ka eestlased on omaks võtnud seal laialt levinud mitmesammulised nahahooldusrutiinid. Korea näohooldus on üks kuumimaid praeguseid trende ning seda ka hea põhjusega – mitmete niisutajate, seerumite ja päikesekaitsevahendite kombineerimine aitab näonahale anda tervislikku sära ja aitab säilitada nooruslikku välimust. Spetsiaalselt silmaümbrusele mõeldud tooted nagu silmamaskid aitavad muuta silmaalust nahka pinguldatumaks ja säravamaks. Oftalmoloogiliselt testitud maskid parandavad naha seisukorda seejuures nägemist ja silma ennast ohustamata. Lõuna-Koreast Euroopasse jõudnud silmamaskide kasutamise trend ei näita raugemise märke ja Douglas aitab Sul trendiga kaasas käia – tutvu meie silmamaskide valikuga siinsamas.

Esmaklassiline näohooldus ja silmahooldus

Douglase e-pood on kokku kogunud silmaümbruse värskendamiseks mõeldud tooteid kogu maailmast ja tänu sellele saame Sulle pakkuda tõeliselt laia valikut klassikalisi ja ennast tõestanud ning uusi ja innovatiivseid nahahooldus- ja ilutooteid. Pakume nii ensüümide ja antioksüdantidega rikastatud silmamaske tootjatelt Mizon, Talika ja Shiseido, kollageeniga rikastatud maskipadjakesi mida saad kanda üleöö ning palju muid erinevaid hooldustooteid. Meie pakutavad silmamaskid on kõrge kvaliteediga – pole vahet, kas otsustad taskukohasemate või luksustoodete kasuks. Rohkete aktiivkomponentidega maskid aitavad pinguldada nii silmade aluseid kui ümbrust, et silmameik püsiks kaua kaunina. Hea uudisena neile, kes hoolivad lisaks enda ilule ja heaolule ka planeeti heaolust – pakume oma ilutoodete valikus ka vegantooteid, keskkonnasõbralikult pakendatud tooteid ja looduslikest koostisosadest valmistatud maske oma silmaümbruse parimas vormis hoidmiseks ilma planeeti liigselt kurnamata.

Silmamaskid on Douglases kuum kaup

Douglase keskendumine kvaliteetsete toodete ja suurepärase shoppinguelamuse pakkumisele on teinud meist Euroopa populaarseima ilukaubamaja. Kui soovid oma silmadele pakkuda tõelist spaaelamust, leiad Douglase e-poest kõik, mida vajad koduseks silmaspaaks. Värskeimad hooldustooted, trendikad ja innovatiivsed silmamaskid ning sotsiaalmeedias nähtud tooted pinguldavad ja poputavad Sinu silmaümbrust nõnda korralikult, et Sa ei suuda neist enam loobuda. Kümnete eri brändide näohoolduseks mõeldud tooted ootavad Sind valikut tegema ning Douglas annab omalt poolt lihtsamaks valiku tegemiseks võimaluse tooteid mitmel eri viisil sorteerida. Lisaks sellele on e-poes tellimust tegemine lihtne ja kiire – meie tuhanded kliendid võivad seda kinnitada.

ILUMAAILM ON NÜÜD VEELGI LÄHEMAL!

LAADIGE ALLA MEIE RAKENDUS!