25%* SOODUS LÕHNADELE, ostes vähemalt 25 EUR eest! AINULT E-POES!

 

LIVOL

Extra Immune +

Vitamiinide kompleks
TOOTE OMADUSED: Immuunsus
KELLELE: Naistele, Mehele, Kõikidele
60 gab
Hetkel puudub
TASUTA TARNE DOUGLASE POODIDESSE!

Valitud toode ei ole hetkel reserveerimiseks saadaval

BRONEERI

Tootekirjeldus

Livol Extra Immune + 

(Taimsed ekstraktid immuunsuse tugevdamiseks)


LIVOL EXTRA Immune+ täiendab igapäevast toitumist. See Skandinaavia kvaliteediga toode on meeldivalt puuviljamaitseline. Toode sisaldab kolme väärtuslikku taime (punane päevakübar, kibuvits ja leeder) ning C-vitamiini. Sobib suurepäraselt tarvitamiseks külmal hooajal. Hingamisteedele. Punasel päevakübaral ja kibuvitsamarjadel on positiivne mõju hingamisteedele. Immuunsusele. Punane päevakübar, kibuvitsa- ja musta leedri ekstraktid ning C-vitamiin aitavad kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele.

KASUTAMINE


Lorem ipsum dolor sit amet, aliquip maiorum pro at, eu ius illum vulputate.

 KOOSTISAINED 


SUHKUR, NAATRIUM-L-ASKORBAAT (C-VITAMIIN), MALTODEKSTRIIN, KIBUVITSAMARJAEKSTRAKT, MUSTA LEEDRIPUU EKSTRAKT, L-ASKORBIINHAPE (C-VITAMIIN), GLASEERAINE (RASVHAPETE MAGNEESIUMSOOLAD), KUIV (PULBRI KUJUL) PÄEVAKÜBARA SEEMNEMAHL, LÕHNA- JA MAITSEAINED, MAHUAINE (TRIKALTSIUMFOSFAAT)

Koostisosad

Koostisosad:

SUGAR, SODIUM-L-ASCORBATE (VIT. C), MALTODEXTRIN, WILD ROSE FRUIT EXTRACT, BLACK ELDER EXTRACT, L-ASCORBIC ACID (VIT. C), GLAZING AGENT (MAGNESIUM SALTS OF FATTY ACIDS), DRY (POWDERED) Echinacea FRUIT JUICE, FLAVORING, VOLUME ENHANCER (TRI CALCIUM PHOSPHATE)

Tagasiside

JÄTKE OMA TAGASISIDE

ILUMAAILM ON NÜÜD VEELGI LÄHEMAL!

LAADIGE ALLA MEIE RAKENDUS!