Hugo Boss Bottled Eau de Parfum (Parfimērijas ūdens vīrietim) Hugo Boss Bottled Eau de Parfum (Parfimērijas ūdens vīrietim) Hugo Boss Bottled Eau de Parfum (Parfimērijas ūdens vīrietim) Hugo Boss Bottled Eau de Parfum (Parfimērijas ūdens vīrietim) Hugo Boss Bottled Eau de Parfum (Parfimērijas ūdens vīrietim) -20% -20%
Hugo Boss Bottled Eau de Parfum (Parfimērijas ūdens vīrietim)Hugo Boss Bottled Eau de Parfum (Parfimērijas ūdens vīrietim)Hugo Boss Bottled Eau de Parfum (Parfimērijas ūdens vīrietim)
Hugo Boss

Bottled Eau de Parfum

Parfüümivesi meestele
Lõhnakompositsioon: Puuviljad, Tsitruselised, Muskus, Vetiveeria, Kaneel, Pipar, Kardemon, Bergamot
KAMPAANIA
100 ml 90 € 100 ml Kehtiv:
alates 2021-10-04
kuni 2021-10-17
89,60 € 112 €
50 ml 144 € 100 ml Kehtiv:
alates 2021-10-04
kuni 2021-10-17
72 € 90 €

Tootekirjeldus

Hugo Boss Bottled Eau de Parfum

(Parfüümivesi meestele)


Uue parfüümiga Boss Bottled Eau de Parfum kutsub Boss iga kaasaegset meest jagama oma inspiratsiooniallikaid, oma kirgi ja väärtusi ja viisi, kuidas ta oma eesmärke ja unistusi ellu viib. Parfüümimeister Honorine Blanci poolt loodud rafineeritult puidu-vürtsikas kompositsioon annab Boss Bottled ajatu signatuuri soojusele ja elujõule uue intensiivsuse. Õuna ja bergamoti puhangule vastanduv musta pipra essents äratab meeled. Vürtsikas südames avanev kastani, kardemoni ja kaneeliõlide sõltuvusttekitav kooslus suubub tumeda vetiveeria ja muskuse nahksetesse ning suitsustesse põhjanootidesse. Ikoonilisse Boss Bottled flakooni villitud hallika parfüümi soojades kastanikarva alltoonides kajavad vastu Eau de Parfumi sügavalt mehelikud tonaalsused. Kuldne kork annab viimase rafineeritud lihvi.Tugevust ja rafineeritust jõuliselt tasakaalustav õilis kompositsioon on loodud eesmärgikindlatele ja edasipüüdlikele meestele, kes on valmis astuma vastu igale elus ette tulevale väljakutsele.

LÕHNAKOMPOSITSIOON
Tipunoot

 • Õunad
 • Bergamott
 • Must pipar
Südamenoot

 • Kaneel
 • Kardemon
 • Kastan
Põhinoot

 • Muskus
 • Vetiver

Tagasiside

Kirjuta arvustus