Douglas.ee kontaktid: epood@douglas.ee; +371 20292722
(I-V 9:00-20:00, VI 9:00 - 17:00)

Filorga Oxygen - Peel   (Mikropīlings ādas piesātināšanai ar skābekli) Filorga Oxygen - Peel   (Mikropīlings ādas piesātināšanai ar skābekli) -20%
Filorga

Oxygen - Peel

Hapnikuga küllastav mikrokooriv näopiim
Naha tüüp/seisund: Kõigile nahatüüpidele
KAMPAANIA
150 ml 16 € 100 ml Valid:
from 2020-11-23
to 2020-11-29
23,99 € 29,99 €

Tootekirjeldus

Filorga Oxygen - Peel 

(Hapnikuga küllastav mikrokooriv näopiim)


Saaste, stress, väsimus, suitsetamine, jne. Nahal on hapnikuvaegus ja jume muutub tuhmiks. Filorga võttis eeskujuks oma eriteadmised esteetilise meditsiini valdkonnast ja töötas välja igapäevaseks kasutamiseks mõeldud näopiima Oxygen - Peel , mis sobib kõikidele nahatüüpidele, et teie nahk tunduks iga päev nagu uuesti sündinud! Uuendav toime: segu kuuest 6% tugevusega happest koorib õrnalt nahka, silub kortse ja ahendab poore. See AHA hapetest koosnev mitmetoimeline kokteil sisaldab ka tuntud glükonolaktooni, mis on ühtlasi aktiivne keratolüüt ja naha vastu ülimalt õrn. Täiuslik kombinatsioon tõhususest ja taluvusest. Niisutus: hüaluroonhape taastab naha niiskussisalduse ja lisab täidlust. Hapnikuga küllastamine: bioaktiivsed hapnikusensorid toetavad rakkude küllastamist hapnikuga, andes tulemuseks värskema ja säravama jume.

KASUTAMINE. Kandke vatipadjaga puhtale nahale õhtuse meigieemalduse lõpetamiseks. Kasutage iga päev pärast näopuhastust. Ärge kasutage silmaümbruses. Ärge loputage. Hoida toatemperatuuril eemal päikesevalgusest.

Tagasiside

Write a review