DOUGLAS COLLECTION ACCESSORIES Brush Set For Face Pintslikomplekt
Tootekirjeldus
DOUGLAS COLLECTION ACCESSORIES Brush Set For Face
(Pintslikomplekt)
Ideaalne veganipintslite komplekt FSC-puidust käepideme ja sünteetiliste harjastega! Kott on valmistatud ringlussevõetavast plastist. Komplektis on lame jumestuspintsel (100), peitekreemipintsel (110) ja suur puudripintsel (120) elegantses ringlussevõetavast plastist kotis.
Kasutamine
Kasutage neid hädavajalikke pintsleid ideaalse jumestuse saavutamiseks. Kasutage lamedat jumestuspintslit (100) jumestustoote kandmiseks kogu näole. Kasutage lamedat peitekreemipintslit (110) peitekreemi kandmiseks otse oma väikestele ebatäiustele. Meikimise lõpetamiseks kandke kompakt- või tolmpuuder suure puudripintsliga (120) näole.
Koostisosad
Koostisosad:
N/A
Tähelepanu! Toote koostis võib olla muutunud. Enne toote kasutamist kontrollige palun koostisosi. Kõige täpsema ja ajakohaseima koostisainete loetelu leiate tootepakendilt.
Hoiatused
ACT BEAUTY
71 rue Pierre Mauroy, 59000 Lille, France
info-douglascosmetics@douglas.de









