25%* SOODUS LÕHNADELE, ostes vähemalt 25 EUR eest! AINULT E-POES!

 

CREXY Lashes and BrowsCREXY Lashes and BrowsCREXY Lashes and BrowsCREXY Lashes and Brows
CREXY

Lashes and Brows

Ripsmeseerum
KELLELE: Naistele
8 ml 825 € 100 ml
Hetkel puudub
TASUTA TARNE DOUGLASE POODIDESSE!

Valitud toode ei ole hetkel reserveerimiseks saadaval

BRONEERI

Tootekirjeldus

CREXY Lashes and Brows

(Ripsmete ja kulmude kasvugeel)


CREXY Lashes and Brows on läbipaistev geel, mis soodustab ripsmete ja kulmude kasvu. Aplikaatoril on kaks otsikut millel on erinevad harjad - ühel küljel peenike pintsel, mida kasutatakse geeli kandmiseks silmalaugude ülemisele servale (ripsmejuured) ja silinderhari geeli kandmiseks piki ripsmeid ja kulme. Geeli koostis on õhulise tekstuuriga, mis ei tekita rasket tunnet. Toodet on lihtne peale kanda ja see kuivab kiiresti. Toote efektiivsus:
• Soodustab lühikeste ja õhukeste ripsmete kasvu.
• Soodustab hõrenenud kulmude taaskasvu.
• Struktuursete omaduste tõttu toimib see ka suurepärase alusena: see suurendab ripsmetušši vastupidavust ja hõlbustab selle pealekandmist.
• Parandab ripsmete ja kulmude kvaliteeti - pikkust ja paksust.
• Taastab karva struktuuri välisosa, muutes need sujuvamaks ja tugevdades meigi kahjulike mõjude, eriti puhastusprotseduuride kahjustuste eest. Toote efektiivsuse test:
• Uuringud on näidanud 100% efektiivsust * kõigil katsealustel pärast 120-päevast igapäevast kasutamist.
• Ripsmete pikkuse suurenemine + 18% 90 päeva pärast.
(+ 11% 30 päeva pärast; + 14% 60 päeva pärast; + 19% 120 päeva pärast).
• Ripsmete paksuse suurenemine + 100% katsealustel pärast 90-päevast kasutamist.
(65% 30 päeva pärast; 95% 60 päeva pärast; 100% pärast 120 päeva). Toote valem:
CREXY koosneb kolme tüüpi erineva molekulmassiga hüaluroonhappe molekulidest: 800 daltonit, 200 000 daltonit ja 2 000 000 daltonit. Väga madala molekulmassiga- 800 daltoni puhul saab hüaluroonhape tungida karva struktuuri ja täita selle kooriku. Suurema molekulmassiga - 200 000 ja 2 000 000 daltonit sisaldavad hüaluroonhapped soodustavad karva struktuuri väliseid parendusi, muutes need siledamaks ja tugevdades meigi kahjulike mõjude, eriti puhastusprotseduuride mõju vastu. Atsetüültetrapeptiid-3 on samuti oluline koostisosa, mis soodustab karva kinnitumist nahks ja suurendab karvafolliikuli suurust, soodustades seeläbi paksemate ripsmete ja kulmude kasvu. Ripsmete / kulmude ja juuste struktuuri analoogia tõttu sisaldab preparaat 7 Plate-like kompleksi (Šveitsi patent CH 713 030) kuuluvat kasvufaktorit: sh-polüpeptiid-11, sh-polüpeptiid-1, sh-oligopeptiid -1 , sh-polüpeptiid - 9, sh-polüpeptiid-3, sh-oligopeptiid-2, sh-polüpeptiid-31. Need komponendid on eriti efektiivsed ripsmete ja kulmude kasvu ja mahu stimuleerimisel. Hüaluroonhape on veel üks oluline komponent juuste sügavas osas (naha papill ja sidekest): see toetab ripsmetüve kasvu ja arengut anageenifaasis, soodustades nahapapillaarrakkude paljunemist ja kasvu, stimuleerides keratinotsüütide paljunemist, mis on vajalik ripsmete ja kulmude edasiseks kasvatamiseks.

Tähtis - CREXY ei sisalda hormonaalseid komponente. Transdermaalne tehnoloogia.
Tänu Labo patenteeritud transdermaalsele tehnoloogiale võivad Crexy Ripsmete ja Kulmude toimeained sattuda juuksesüsteemi mitte ainult folliikulite avade kaudu, vaid ka nahakihtide kaudu transdermaalselt (ex vivo test Franz Cellsiga), mida hõlbustavad mõlemad madal molekulmass ja 3 võimendaja olemasolu (pentüleenglükool, deküleenglükool, kaprüülglükool). Šveitsi patent CH 711 466.

Tagasiside

JÄTKE OMA TAGASISIDE

ILUMAAILM ON NÜÜD VEELGI LÄHEMAL!

LAADIGE ALLA MEIE RAKENDUS!