Kataloog
(13435)
-20%alates 19€KIEHL'SClearly Corrective™ Dark Spot SolutionNäoseerumalates 75,99 €30 ml (2,53 € / 1 ml)
KIEHL'SUltra Light Daily UV Defense Aqua Gel SPF 50 PA++++Päikesekaitsekreemalates 57,99 €30 ml (1,93 € / 1 ml)
-20%alates 19€KIEHL'SPowerful-Strength Dark Circle Reducing Vitamin C Eye SerumSilmaseerum59,99 €15 ml (4,00 € / 1 ml)
-20%alates 19€KIEHL'SCentella Sensitive Facial CleanserNäopuhastusvahend39,99 €250 ml (0,16 € / 1 ml)
-20%alates 19€KIEHL'STurmeric & Cranberry Seed Energizing Radiance MaskNäomask61,99 €100 ml (0,62 € / 1 ml)
-20%alates 19€KIEHL'SIris Extract Activating Treatment EssenceNäoessents61,99 €200 ml (0,31 € / 1 ml)
-20%alates 19€KIEHL'SCannabis Sativa Seed Oil Herbal Concentrate Face OilNäoõli67,99 €30 ml (2,27 € / 1 ml)
-20%alates 19€KIEHL'SVital Skin-Strengthening Hyaluronic Acid Super SerumNäoseerumalates 72,99 €30 ml (2,43 € / 1 ml)













