Kuidas tunda end suurepäraselt ka sügishooajal? 6 väärt nõuannet Douglaselt

Kuidas säilitada positiivset suhtumist ja tunda end suurepäraselt ajal, mil suurema osa ööpäevast veedame pimedas ja päikesevalgust peaaegu ei näegi. Loe edasi, et saada inspiratsiooni muutusteks ja et sügis muutuks Su lemmikaastaajaks!

Kuigi iga inimene tunnetab aastaaegu erinevalt, tuleb tõdeda, et sügishooaega peetakse Põhjamaa regioonis sageli rõskeimaks ja pimedaimaks aastaajaks. Kuidas säilitada positiivset suhtumist ja tunda end suurepäraselt ajal, mil suurema osa ööpäevast veedame pimedas ja päikesevalgust peaaegu ei näegi. Loe edasi, et saada inspiratsiooni muutusteks ja et sügis muutuks Su lemmikaastaajaks!

 

1. Sportlikud tegevused

Me oleme nii erinevad – üks armastab kodu lähedal olevat spordiklubi ja külastab seda regulaarselt, mõnel teisel aga võib sport seostuda millegi ebameeldivaga. Jalgratast uuesti leiutada pole kahjuks võimalik ja tuleb tunnistada, et sportlikud tegevused tekitavad meeldivaid emotsioone ja tõstavad energiat. Ei peagi olema kohustuslik minna tõstma raskusi koos atleetidega! Leia spordiala, mis sobib just Sulle! Soovitame proovida aeroobikat, ujumist, tantsimist, joogat või muud treeningut, kuni leiad omale sobivaima ja sport hakkab Sulle rõõmu valmistama!

2. Proovi talisuplust

Ning ujumisest rääkides... See ei pea ainult suvine tegevus olema! Välju mugavustsoonist ja mine ujuma ka jaheda ilmaga, pikendades suve! Tuleb tõdeda, et talisuplus ei ole midagi sellist, mida oleks võimalik ära teha ühe päeva jooksul, seega soovitame tutvuda vastava kirjandusega, alustada külmade duššidega, seejärel leida kaaslane ja pihta hakata!

3. Veeda rohkem aega õues

Pole halba ilma, on vaid ebasobiv riietus! Riietu soojalt, soeta ilus müts, kindad ja veekindlad jalatsid ning mine jalutuskäigule metsa, mere äärde või külasta Eesti populaarseid vaatamisväärsusi! Eestis ringi reisima ei pea ainult suvehooajal! Muide, hea vihmamantel paneb Sind ka vihmaseid jalutuskäike armastama.

4. Kodu on Sinu pühamu

Kodu on koht, kus taastame jõudu ja taaskäivitume, et edukalt jätkata oma igapäevaseid tegemisi. Kui Sinu kodu on segamini, tähendab see sageli ka seda, et Su peas on segadus. Hoolitse selle eest, et Sinu kodu oleks tõesti koht, kus taastada jõudu ja puhata. Korrasta oma kapp, korista ära kõik üleliigne, pese aknad puhtaks ja tuuluta ruume! Proovi Douglase pakkumises olevaid küünlaid koduse meeleolu parandamiseks ja lõhnapulki, et luua meeldiv ja püsiv aroom igasse ruumi!

5. Aeg millekski julgemaks!

Suvekuumus tekitab sageli loidumust. Temperatuuri tõustes me enamasti ei mõtle liialt sellele, mida selga panna, ja kosmeetika kasutamine ei tule pähegi! Kasuta aasta jahedamaid kuid kasulikult ja julge teha muudatusi! Laki küüned erksate toonidega, proovi sügisvärvides huulepulka või lauvärve.

6. Uued hobid!

Millal Sa viimati proovisid midagi enneolematut? Kui Sinu argipäev on pingeline, soovitame proovida värviraamatut või kokandust, mis on omamoodi meditatsioon ning viib mõtted eemale! Juhul, kui Sinu elus on ekstreemsusest puudu, proovi just vastupidist ja ära lõpeta kunagi oma mugavustoonist välja astumist! Sügis on õige aeg, mil võtta julgus kokku ja külastada esimest tasuta tantsutundi, registreeruda pidevalt edasilükatud õpinguteks või lõpuks hakata õppima uut keelt! Söanda!

Jäta meelde, et täielik südamerahu saabub ainult siis, kui ükski väline asjaolu ei suuda Sinu sisemaailma enam kõigutada! Kõige aluseks on see, kuidas Sa lood oma igapäeva! Pööra tähelepanu detailidele, oma tunnetele ning ära lase halval ilmal mõjutada oma enesetunnet. Meil on vedanud, et elame kohas, kus on võimalik nautida kõiki nelja aastaega, seega jääb üle vaid seda ära kasutada.

Kommentaarid

Kirjuta kommentaar

ILUMAAILM ON NÜÜD VEELGI LÄHEMAL!

LAADIGE ALLA MEIE RAKENDUS!