TASAKAALUSTATUD PEANAHK – KAUNID JUUKSED

Tasakaalustatud peanahk on ilusate juuste pant. Seepärast tuleb peanahale sama palju tähelepanu pöörata. Jagame allpool hooldusnõuandeid ja tutvustame tooteid, mis aitavad taastada peanaha mikrobioomi ja panevad juuksed särama.

Peanaha koorijad

Õrnatoimelised keemilised koorijad, mis sisaldavad näiteks salitsüülhapet, eemaldavad liigse rasu, mustuse ja surnud naharakud. Samasuguse toimega on ka mehaanilised koorijad, milles sisalduvad väikesed koorivad osakesed, näiteks suhkur, meresool või tselluloos, ergutavad samal ajal peanaha vereringet.

Peanaha seerumid

Peanahahoolduseks mõeldud seerumid sisaldavad kontsentreeritud koostisosi, mis tugevdavad peanaha mikrobioomi. Peptiidid ja hüaluroonhape parandavad peanaha niiskustaset, aminohapped ja keratiinivalgud tugevdavad juukseid ning kofeiin aitab ergutada juuksefolliikuleid ja loomulikku juuksekasvu.

Šampoonid

Šampooni valides tuleb silmas pidada ka peanaha vajadusi. Kuiva peanaha korral on soovitatav kasutada pehmet ja niisutavat šampooni. Kui peanahk on tundlik või rasune ja esineb kõõmaprobleem, tuleks eelistada rahustavaid ja rasueritust reguleerivaid šampoone.

Juukseõlid

Toitvad õlid avaldavad kasulikku mõju nii juustele kui ka peanahale. Paljud naturaalsed õlid on rahustavate omadustega ja sisaldavad rikkalikult antioksüdante. See aitab taastada mikrobioomi tasakaalu.

Õli tuleks kasutada järgmiselt. Jagage veel niisked juuksed salkudeks, kandke paar tilka õli peanahale ja masseerige sisse. Laske õlil vähemalt tund aega või kogu öö mõjuda ja loputage järgmisel hommikul maha.

Massaaživahendid

Spetsiaalse massaažiharjaga tehtav peamassaaž ergutab vereringet ja parandab seeläbi loomulikku juuksekasvu. Vahendid aitavad eemaldada ka kõõma ja viimistlustoodete jääke ning sobivad hästi kasutamiseks peanaha hoolduseks või šampooniga puhastamiseks.

Veel üks pluss: peamassaaž leevendab ka pingeid pea ja kaela piirkonnas.

Kommentaarid

Kirjuta kommentaar

ILUMAAILM ON NÜÜD VEELGI LÄHEMAL!

LAADIGE ALLA MEIE RAKENDUS!