Iluhoroskoop 2023

Uus aasta toob kaasa uued tuuled heaolu- ja ilumaailmas. Kuigi oleme ise oma elu peremehed, on sellegipoolest huvitav lugeda ja uurida, mida lubavad meile tähed ja astroloogia.

2023. aastal peaksime enda eest rohkem hoolt kandma ja võtma kasutusele uued ilutoimingud, mis rõõmustavad nii keha kui ka vaimu.

Uuri meie iluhoroskoopi ja leia oma sodiaagimärgi alt iluhooldustooted, mille oleme just sinu jaoks välja valinud.

Pea meeles kõige tähtsamat: ära karda proovida midagi uut ja poppi, sest iluhooldustrendid on pidevas muutumises ning pakuvad uudseid ja tõhusaid tooteid, mis toovad esile sinu kõige paremad küljed, rõhutades samal ajal sinu loomulikku ja kordumatut ilu.

Jäär

Sel aastal oled ambitsioonikas ja õpid silma paistma. Oled loov. Sa väärid tunnustust. Kui otsustad end hellitada, on sul sel aastal palju austajaid ja imetlejaid. Suvel oled eriti kütkestav ja meelitad ligi nii mõnegi kena austaja. Juunis ja juulis võib sinu ja kellegi uue vahel lahvatada eriti särtsakas armusuhe. Hoia süda avatuna 4. novembril: sa ei pruugi küll olla valmis end siduma, kuid see ei takista salapärasel austajal sinu ümber tiirlemast.

Ole kõigeks valmis ja rõhuta oma isikupära värvidega.

Sõnn

Inimesed, kellega end ümbritsed (nii head kui ka halvad), ütlevad sinu kui Sõnni kohta nii mõndagi. Alates märtsist pead lahti ütlema kehvadest töökaaslastest ja toksilistest sõpradest. Jah, see tähendab, et kaotad mõned inimesed enda ümbert, kuid ära selle pärast kurvasta. Sa teed hoopis ruumi uutele, parematele sõpradele, kes peaksid sinu ellu saabuma oktoobris. Mis puutub armastusse, siis peaksid oma probleemiderohke suhte uuele elule äratama. Õpi jagama! Kuigi sa hindad kõrgelt privaatsust, puhked harvadel haavatavushetkedel lausa õide. Vabasta end kõigest liigsest, kuid jäta ruumi olulise jaoks. Ole lahke nende vastu, kes seda väärivad, ja lase oma igapäevaellu rohkem hellust.

Kaksikud

Astud 2023. aastasse kindlalt ja tegevusvalmilt. Ja see on hea, sest sind ootab sel aastal just see, mida kõige rohkem armastad – palju tähelepanu. Kuid see ei tähenda vaid auhindu ja jälgijaid TikTokis, sul tuleb ka palju tööd teha. Mõni töö ei ole huvitav ega lihtne, kuid sinu pingutused kannavad vilja. Armastust ja flirti tähed sulle sel aastal kuigi palju ei luba. Selle asemel peaksid veetma rohkem aega lähedaste sõpradega ja hoiduma uute suhete loomisest. Isegi kui kohtad kedagi erilist, saa temaga enne sõbraks ja jäta ülejäänu universumi hooleks. Keskendu sel aastal endale, oma enesekindlusele ja tugevusele. Pane end iga päev erilisena tundma.

Vähk

Niisiis. See aasta on sinu jaoks veidi ... konarlik. Suhteprobleemid (nii romantilises kui ka platoonilises mõttes) kerkivad üles jaanuaris ja seejärel uuesti aasta lõpus detsembris. See ei tähenda tingimata lahkuminekut ega üksindust, kuid pead põhjalikult analüüsima seda, kuidas teistega suhtled. Vali sõpru hoolikalt ja partnerit veelgi hoolikamalt. Suhete mõttes on viimased aastad olnud sinu jaoks üleminekuperiood. 2023. aasta alguses vaatad tagasi sellele, kuidas oled kasvanud inimeste kõrval, kellest hoolid. Ja see on hea! Muutused tähendavad arengut. Arenda suhet iseenda ja teistega. Muutused toovad head.

Lõvi

Oled palju mõelnud partnerlussuhete olulisuse peale ja sel aastal oled lõpuks valmis pühenduma. Mida see sinu jaoks ka ei tähendaks, on tõde see, et igatsed sügavaid ja tähendusrikkaid suhteid. Ja need saavad sul olema, olgu selleks armumine kellessegi uude või suhete parandamine olemasoleva partneriga. Kevad on sinu armuelu jaoks eriti soodne aeg. Sarmiga löömise asemel tuleb siiski keskenduda sügavamate suhete loomisele. Suurim väljakutse on lasta lahti mõnest suhteid puudutavast arusaamast, et saaksid oma armuelus edasi liikuda. Ees on suured muutused. Ole valmis särama ja armastama.

Neitsi

Hinga sügavalt sisse, sest sellest aastast ei kujune tõenäoliselt sinu elu parim aeg. Aasta ei tule just kohutav, kuid muutused ja isiklik areng saavad olema aeglased. Sinu ellu ilmuvad taas kunagised sõbrad ja (elu)kaaslased ning sa lased lahti ebavajalikest suhetest. Juulis võid tunda end eriti üksikuna. Kuid see kõik tähendab, et saad alustada 2024. aastat puhtalt lehelt. Sa hakkad paremini aru saama sellest, mida soovid ja vajad selleks, et end armastatuna tunda, ehkki praegu ei suuda sa seda sõnadesse panna. Käid ringiratast, püüdes aru saada, kas sa ikka tõesti tahad teatud inimesega koos olla, kas saad teda usaldada ja kas ta üldse kunagi suudab sind täielikult mõista. Neitsi, püüa mitte liiga palju muretseda. Anna inimestele võimalus sind meeldivalt üllatada.

Kaalud

Kuigi sind iseloomustab tasakaal, ei saa seda öelda sinu romantiliste ja platooniliste suhete kohta. Kõige targem on lasta enda egost lahti ja pöörata rohkem tähelepanu teiste inimeste vajadustele. Aasta lõpuks on sinu suhted purunematud. Flirtimises ei ole sulle vastast – isegi arglikud Kaalud mõjuvad külgetõmbavalt. Kuid aasta alguses hakkad paremini aru saama sellest, mida täisväärtuslikuks armusuhteks vajad, sest kiretust flirdist sulle enam ei piisa. Vajad partnerit, kes kasvaks koos sinuga ja suhtleks samal tasemel. Sa ei suuda enam leppida vähemaga kui väärt oled. Keskendu lähisuhete tugevdamisele ja usu, et oled hea inimesetundja. Sel aastal võid kõhklusteta oma intuitsiooni usaldada.

Skorpion

Nüüd aitab, Skorpion! Sinu läbimõtlematu tegutsemine peab sel aastal lõppema (päriselt). Lolli mängimine võib küll väga lõbus olla, kuid on aeg keskenduda olulistele asjadele. Unusta kõik muu ja asu otsima ehtsaid tundeid. Kui oled juba kellegagi koos, siis püüa selgeks teha, kas saate olulistest asjadest ikka ühtemoodi aru. Alusta selle raske tööga kohe, siis võib sinu armuelu õide puhkeda. Ära muretse, et oled juba suhtes või hoopis üksik – sa ei saa tulevikku kontrollida, ja see on kõige parem osa elust! Sel aastal võib aga flirdist kasvada välja tõsisem suhe, kui sa algul arvasid. Suure tõenäosusega leiad selle, mida oled otsinud. Mõne jaoks võib see tähendada suhte tugevdamist, teised aga leiavad kaua igatsetud aja iseendale. Ära tunne häbi ebakindla tuleviku pärast. Usu, et tulevik tuleb just selline, nagu peab, ja sinuga on kõik hästi.

 

Ambur

Ole valmis tagasi vaatama, sest sel aastal on sinu märksõnaks minevik. Veedad aega perega, inimestega, kellega sind seob ühine minevik (vanad sõbrad või isegi endised partnerid), ja loomulikult iseendaga. Teisisõnu püüad aru saada, kuidas on minevik sind inimesena kujundanud. Sinu läbinägelikkusest saab üks sinu tugevaim kaitsekilp. Sul õnnestub leida täiesti uus lähenemisviis oma armusuhetele. Selle asemel, et kogeda armastust ühel konkreetsel viisil, saad aru, et kõige tähenduslikumad suhted sünnivad siis, kui lased oma ootustest lahti.

Kaljukits

Olgugi et sind iseloomustab rahulikkus, jahedus ja vaoshoitus, ei taha sa praegu kohe üldse haavatav olla, mistõttu ei näita sa teistele oma armastust välja. Ja sa ei lase ka teistel ennast päriselt tundma õppida. Alanud aastal on õige aeg seda kõike muuta. See aasta kulgeb sinu jaoks rahulikult. Naudi seda! Inimesed, kellega leiad kevadel ühise keele, toovad su ellu suveks palju rõõmu ja tarkust. Püüa sel aastal vähem keskenduda romantilistele suhetele. Iga võimalik partner ei ole sinu muutuva isiksuse jaoks sobiv.

Veevalaja

Oled sodiaagimärkide seas alati olnud kõige nutikam, kuid sinu sõnad ja teod on samuti olulised. Tunned enneolematut energiat ja oled valmis saavutama kõike, mida soovid. Kuid ettevaatust: võid eesmärkide poole rühkides muutuda liiga nõudlikuks või lausa südametuks. Püüa teistele varvaste peale mitte astuda. Flirtimisest sa sel aastal ei hooli, samuti võid taanduda suhtest, mis sinu jaoks enam ei toimi. Suve lõpuks võivad mõned teist jätta oma aja ära elanud suhted selja taha. Kui sa otsustad selle sammu astuda, püüa hoiduda ühest suhtest teise hüppamisest. Talve hakul saad juba paremini aru sellest, et lahtilaskmisel on omad eelised.

Kalad

Ausalt öeldes teist sinusarnast maailmas ei leidu. Sel aastal saad seda topeltenergiaga kõigile näidata. Ära hoia end tagasi! Raskemad kuud on märts ja oktoober. Kuid jää oma veendumustele kindlaks, järgi emotsioone ning ära karda ennast ja oma erisuguseid tundeid (jah, kõiki ) väljendada. On aeg näidata inimestele, kes sa tegelikult oled. Pane ennast valmis selgust toovateks vestlusteks ja ära muretse, sest see on kokkuvõttes hea! On tulnud aeg öelda välja see, mida mõtled, eriti kui annad kellelegi mõista, kui väga ta sulle meeldib. Suve lõpus võta veidi aega, et mõelda kõigele, mis on juhtunud. Kui oled oma soove ja piire järginud, oled suure tõenäosusega õnne tipul.

Soovime kõigile edukat ja seiklusrohket aastat!

Kommentaarid

Kirjuta kommentaar