Valmistuge Prideks

 

Sisulooja @alexanderbardou otsib lahedat ja tagasihoidlikku Pride'i välimust hõbedase lauvärvi, pastelsete küünte ja idamaise lõhnaga, mis ühendab endas värsked ja soojad noodid. Kas te juba teate, mis paneb teid Pride kuul särama? Meie esiletõstetud tooted soengu ja jumestuse jaoks on siin, et teid inspireerida!

PRIDE teie silmades

SÄRAV SILMAMEIK

 

Teate, kes te olete ja plaanite juba ette: näidake seda silmameigiga, mis kiirgab energiat ja elurõõmu. Meie lemmik välimus? Sädelev pistaatsiaroheline kombineerituna värske roosaga!

Lakitud küüned

KÜÜNELAKID UHKUSE VÄLJENDAMISEKS

 

Olgu need metallik, värvilised või sädelevad – need tooted muudavad teie küüned Pride kuul pilkupüüdvaks! Valige oma küünte jaoks sobiv värv või värvige iga küüs erinevalt, näiteks vikerkaarevärviliseks.

Sära teie näol

ESILETÕSTETUD TOOTED JUME JAOKS

 

Teie isiksuse sära on võrreldamatu, kuid mõnikord on põsepuna, särapuuder või sära asjakohane! Avastage meie lemmikud tooted veatu jume saamiseks millegi erilisega.

Hoidke pead püsti

JUUKSEHOOLDUS & VIIMISTLEMINE

 

Teie Pride välimuse viimane lihv? Teie juuksed! Kandke neid nii, nagu tunnete end kõige ilusamana: pikk, lühike, värviline või loomulik. Meil on teile täiuslikud hooldus- ja viimistlustooted ning trendikad aksessuaarid.

Olge uhke!

Leidke  rohkem uhkeid tooteid ja tutvuge Pride liikumise ajalooga! 

Kommentaarid

Kirjuta kommentaar

ILUMAAILM ON NÜÜD VEELGI LÄHEMAL!

LAADIGE ALLA MEIE RAKENDUS!