Kuidas kaitsta enda nahka suusareisil?

Kuidas kaitsta enda nahka suusareisil?

Ükskõik kui väga me ka ei ootaks enda suusapuhkust, külm, tuul ja UV kiired on meie naha jaoks päris stressirohke. Mida lähemale jõuame mägede tippu, seda suurem kokkupuude on meil päikesekiirtega. Lisaks peegeldab lumi umbes 90% päikesekiirtest. Kõikidele suusatajatele vajalikud tooted on seetõttu kõrge päikesekaitsega ning kindlasti tuleks tähelepanu pöörata enda igapäevasele nahahooldusele.

Päikesekaitse nõlvadele
Ärge unustage!

Päikesekaitse kõrge päikesekaitsefaktoriga peaks alati olema reisikohvris – heledale nahale tuleks arvestada isegi SPF 50 kaitsefaktoriga. Koostised, mis on loodud just külmadele oludele sisaldavad rohkem rasvu ning õlisid, mis kaitsevad nahka kuivuse eest. Kõige parem on määrida päikesekaitset umbes 30 minutit enne välja minemist ning seejärel iga 2 tunni tagant. Ärge unustage ka niisutada enda kõrvu, kurku ning kaela!

Eriline tähelepanu huultele

Kuna huulte nahk on eriti õhuke, siis võib see kiiresti muutuda külmaga karedaks ning lõheneda. Toitev huulepalsam koos niisutavate õlide ning vahaga pakub suurepärast kaitset ning niisutust. Erilised huulepalsamid kõrge päikesekaitsefaktoriga on reisimiseks eriti käepärased. Õhtuti võite masseerida enda huuli õrna huulekoorijaga ning seejärel koorija leige veega maha pesta.

MUUTKE ENDA NAHK NÕLVA-KINDLAKS!

Nahahoolduse hädavajalikud tooted 

Selleks, et nahk suudaks vastu panna ekstreemsetele ilmastikuoludele, saate seda tugevdada ning intensiivselt niisutada eriliste ning spetsiaalselt sellisteks juhtudeks loodud toodetega.

Kommentaarid

Kirjuta kommentaar

ILUMAAILM ON NÜÜD VEELGI LÄHEMAL!

LAADIGE ALLA MEIE RAKENDUS!