Kehakreemid

Filtrid

Kaubamärk

Toote tüüp

Eripakkumine

NAHA TÜÜP/SEISUND

ROHELINE

KELLELE

TOOTE OMADUSED

Saadavus

Sorteeri:

Kehalosjoon –hooldatud nahk kogu kehal

Pehmelt hooldatud ja õrnalt lõhnav – selliseks teeb sinu naha kogu kehal rikkalik kehalosjoon. Olgu siis pärast duši all käimist või vahepealseks täiendavaks niiskusannuseks – kehalosjoon varustab nahka pealaest jalatallani väärtuslike õlide ja taimeekstraktidega. Nii saad pikemaks ajaks hüvasti jätta kuivanud küünarnukkidega, surnud naharakkudega jne.

Vali oma nahatüübile sobiv kehalosjoon

Üks heakehalosjoon peaks kiiresti imenduma ja andma niiskust pikka aega. Selleks, et oma nahka täiuslikult hooldada, on oluline valida nahatüübile sobiv losjoon. Otsustav tegur on konsistents, st kui tahke või vedel on kehakreem ja mis on selle koostisained.

  • Kuiva naha jaoks vajad rikkalikku kehalosjooni, mis on tugevalt niisutav. Pööra tähelepanu sellistele koostisosadele nagu uurea, keramiid ja glütseriin ning õlid, nagu skvalaan, shea-või ja jojoobiõli. Need tugevdavad naha kaitsevõimet ja kaitsevad niiskuse kao eest.
  • Tundliku nahakorral tuleks valida kehalosjoon, mis ei sisalda parfüüme, eeterlikke õlisid, kuivatavat alkoholi ega värv- ja säilitusaineid. Rahustavad koostisained, millele tähelepanu pöörata, on Aloe vera, pantenool ja allantoiin.
  • Kui otsid erilist heaolukogemust või kui sulle mõni parfüüm eriti meeldib, saad valida ka sama lõhnaga sobiva kehalosjooni. See tagab harmoonilise lõhnaelamuse.

Osta kehalosjoon veebipoest Douglas

Keha nahk jäetakse sageli tähelepanuta – anna talle nüüd sobiva kehalosjooniga niiskust, mida ta vajab. Kas otsid eriti rikkalikku hooldust näiteks talveks? Siis vaata meie kehavõide ja -õlide valikut, mis jätavad naha siidiselt pehmeks.

ILUMAAILM ON NÜÜD VEELGI LÄHEMAL!

LAADIGE ALLA MEIE RAKENDUS!