Toodete hinnangute ja kommentaaride käsitlemise reeglid

Douglas.ee veebipoes antakse kasutajatele võimalus ostetud või proovitud tooteid kommenteerida ja hinnata. Samuti on kasutajatel õigus lugeda teiste tooteid ostnud või testinud kasutajate hinnanguid ja arvustusi.

Kuidas arvustust jätta?

Ainult kasutajad, kes on registreerunud ja loonud isikliku konto www.douglas.ee lehel, saavad e-poes Douglas.ee kommenteerida ja jätta tootehinnangu.

Kes saab arvustust kirjutada?

Toodet saavad arvustada ainult kasutajad, kes on toote ostnud või proovinud. Toote hindamisel peab kasutaja märkima toote hindamise aluse ja märkima vastava variandi: "Olen proovinud", "Olen ostnud". See valik kuvatakse vasakul arvustuse/hinnangu kõrval.

Väärtuste selgitus:

"Olen ostnud" - valib hinnatud või kommenteeritud toote omal kulul ostnud kasutaja. Ost võis toimuda nii DOUGLASEST kui ka teistest brändipoodidest.

"Olen proovinud" - valib kasutaja, kes ei ole kommenteeritud ja hinnatud toodet ostnud, kuid on toote saanud ja muul viisil proovinud. See võib olla: kingituseks saadud toode; ostule lisatud tester; testrit prooviti müügikohas; muud sarnased juhtumid.

Kasutajad, kes hindavad toodet ja kommenteerivad seda pärast ostmist saadud küsitlust, ei pea täpsustama, mille alusel toodet hinnatakse. Selliste kasutajate arvustustega kaasneb automaatselt teade "Olen ostnud".

Kui kahtlustatakse või antakse teada, et kasutaja jäetud tagasiside ei ole kirjutatud tema kogemuse põhjal, eemaldatakse see süsteemist.

Kui DOUGLASE ettevõtte töötaja on toote ostnud või proovinud, ei ole temal õigust toodet hinnata.

Mida me näitame?

Lehel kuvatakse kogu kasutajate tagasiside, nii positiivne kui ka negatiivne, vastavalt DOUGLASE tagasiside poliitikale.

Arvustust ei kuvata või Douglas.ee jätab endale õiguse eemaldada:
● lugupidamatud, solvavad, vaenu õhutavad kommentaarid;
● arvustused, mis kasutavad roppusi;
● ülevaated, mis pärast tootjapoolset toote pakendi või koostise uuendamist ei vasta enam müüdava toote omadustele;
● mitte-toodete arvustused;
● arvustused, mis levitavad reklaame või kasutavad linke teistele veebisaitidele;
● kahtlusel või teatel, et kasutaja jäetud arvustused ei ole kirjutatud tema enda kogemuse põhjal.

ILUMAAILM ON NÜÜD VEELGI LÄHEMAL!

LAADIGE ALLA MEIE RAKENDUS!