Trendikad ripsmetušid & ripsmehooldus

Trendikad ripsmetušid & ripsmehooldus

19. VEEBRUAR ON RAHVUSVAHELINE RIPSMETE PÄEV

Pikad ja täidlased ripsmed ei näe ainult ilusad välja vaid lisavad ka ekstra ilmekust teie silmadele. Soovime teile näidata erinevaid trendikaid ripsmetušše, mis lasevad teie ripsmetel välja paista ning erinevaid tooteid, et nende eest kergelt hoolitseda.

Määrdumiskindlad ripsmetušid

Paljud ripsmetušid on valmistatud vahade ning õlidega. Määrdumiskindlad ripsmetušid seevastu sisaldavad polümeere, mis justkui mähivad ennast pehme kilena ümber ripsmete nagu tuubid ja annavad volüümi.

Veel kasulikku: need on määrdumiskindlad ja ei kandu üle silmalaugudele ega silma alla. Määrdumiskindlad ripsmetušše on eriti kerge eemaldada: soe vesi ning vatipadi on kõik mida vajate.

Värvilised ripsmetušid

Alates peentest värviaktsentidest alumisel ripsmepiiril kuni särava välimuseni – värviline ripsmetušš on tõeline pilgupüüdja! Erkroosa ja oranž sobivad hästi kokku siniste ja hallide silmadega, lilla ripsmetušš sobib eriti roheliste silmadega ning jahe tumesinine näeb hea välja pruunide silmadega.

Meie nipp: Esimesena, kasutage ripsmekoolutajat, et koolutada ripsmed ning seejärel kandke peale ripsmetele alustušši. See aitab pigmentidel eriti intensiivselt välja paista ning ripsmete külge jääda.

Ripsmete alustušš & seerumid

Soovite veelgi kaunimaid naturaalseid ripsmeid? Alustušš mitte ainult ei aita lõpptulemusel särada vaid lisab ka tihedust, pikkust ja mahtu, samuti kaitsevad selle toitvad koostisosad ripsmeid kuivamise eest. Täiendavaks turgutamiseks võite kasutada toitainerikkaid ripsmeseerumeid, mis sisaldava selliseid koostisosi nagu peptiidid, hüaluroonhape, kofeiin või provitamiin B5.

Kommentaarid

Kirjuta kommentaar

ILUMAAILM ON NÜÜD VEELGI LÄHEMAL!

LAADIGE ALLA MEIE RAKENDUS!