Kampaania
-30%alates 15€WELLA PROFESSIONALSEimi Thermal Image Heat Protection SprayKuumakaitsesprei 21,99 €150 ml (0,15 € / 1 ml)
-30%alates 15€WELLA PROFESSIONALSColor Fresh Mask Pearl BlondeTooniv juuksemask Pearl BlondeHetkel puudub150 ml (0,15 € / 1 ml)
-30%alates 15€L'ORÉAL PROFESSIONNEL PARISCurl Expression Density StimulatorJuuksesprei57,99 €90 ml (0,64 € / 1 ml)
-30%alates 15€WELLA PROFESSIONALSInvigo Color Brilliance Color Protection ShampooŠampoon21,99 €300 ml (0,07 € / 1 ml)
-30%alates 15€REVLON PROFESSIONALVolume Melting ConditionerKonditsioneer helitugevuse jaoks21,99 €200 ml (0,11 € / 1 ml)
-30%alates 15€ELEVEN AUSTRALIA3 Minute Repair Rinse Out TreatmentJuuksemaskalates 7,99 €50 ml (0,16 € / 1 ml)
-30%alates 15€WELLA PROFESSIONALSInvigo Scalp Balance Sensitive MaskJuuksemask28,99 €150 ml (0,19 € / 1 ml)
-30%alates 15€WELLA PROFESSIONALSUltimate Smooth Miracle Oil SerumÕliseerum skvalaani ja oomega-9-rasvhappegaalates 34,99 €30 ml (1,17 € / 1 ml)
-30%alates 15€WELLA PROFESSIONALSUltimate Smooth 24/7 Silky MilkPähejäetav silendav juuksepiimalates 34,99 €30 ml (1,17 € / 1 ml)












