Sol de Janeiro Brazilian Glossy Hair Oil Sol de Janeiro Brazilian Glossy Hair Oil Sol de Janeiro Brazilian Glossy Hair Oil Sol de Janeiro Brazilian Glossy Hair Oil Sol de Janeiro Brazilian Glossy Hair Oil Sol de Janeiro Brazilian Glossy Hair Oil
SOL DE JANEIRO

Brazilian Glossy Hair Oil

Toitev juukseõli
JUUKSETÜÜP: Kõigile juuksetüüpidele
TOOTE OMADUSED: Niisutav, Siluv, Sära jaoks
KELLELE: Naistele
60 ml 58 € 100 ml
34,99 €
Hind 27,99 € ostes vähemalt 49 € eest
TASUTA TARNE DOUGLASE POODIDESSE!

Valitud toode ei ole hetkel reserveerimiseks saadaval

BRONEERI

Tootekirjeldus

Sol de Janeiro Brazilian Glossy Hair Oil

(Toitev juukseõli)


Läikivad, kahuvabad ja niisutatud juuksed Brazilian Glossy™ toitva juukseõliga.  See Brasiilia õlidega rikastatud viimistlusvahend taltsutab kahused juuksed 72 tunniks, lisab läiget, parandab kahjustused, kaitseb kuumtöötlemise eest ja niisutab januseid kiharaid. Õli sobib igasuguse tekstuuri, pikkuse ja tüübiga juustele – boonuseks on sundimatult vetruvad juuksed (Brasiilias kutsume seda Gingaks). 

          KASUTAMINE


Märgadele/niisketele juustele: enne soengu tegemist kanna toitvat õli juustele, et taltsutada kahu ja kaitsta juukseid kuuma eest. Kuivadele juustele: hõõru veidi õli peopesade vahel ja kanna seejärel juustele, alustades otstest ja liikudes juuste keskosani. See aitab taltsutada tõrksaid juuksesalke ja kahu, lisab läiget ja hoiab juuksed pesukordade vahel niisutatuna. Lokkis/krussis juuste omanikud võivad kasutada palvesse kokku pandud käte meetodit.

Tagasiside

JÄTKE OMA TAGASISIDE

ILUMAAILM ON NÜÜD VEELGI LÄHEMAL!

LAADIGE ALLA MEIE RAKENDUS!