Vegan kosmeetika
(1949)
-25%
DR. SUSANNE VON SCHMIEDEBERGFirming Power SerumNoorendav seerum69,99 €52,49 €
30 ml (1,75 € / 1 ml)
-25%
DR. SUSANNE VON SCHMIEDEBERGCalming Power SerumNiisutav seerum näole69,99 €52,49 €
30 ml (1,75 € / 1 ml)
DR. SUSANNE VON SCHMIEDEBERGL-Carnosine Anti-A.G.E. Cream - Sensitive SkinNäokreem79,99 €50 ml (1,60 € / 1 ml)
-30%alates 15€ALTERNAMy Hair My Canvas Easy Does It Air-Dry BalmJuuksekreem32,99 €100 ml (0,33 € / 1 ml)
-30%alates 15€ALTERNAMy Hair My Canvas Soaring High Volumizing Blowout MistJuuksespreiHetkel puudub148 ml (0,26 € / 1 ml)
ALTERNAMy Hair My Canvas New Beginnings Exfoliating CleanserPeanaha koorijaHetkel puudub198 ml (0,20 € / 1 ml)
-30%alates 15€ALTERNAMy Hair My Canvas More To Love Bodifying ConditionerJuuksepalsam37,99 €250 ml (0,15 € / 1 ml)
-30%alates 15€ALTERNAMy Hair My Canvas More To Love Bodifying ShampooŠampoon37,99 €250 ml (0,15 € / 1 ml)













