Näohooldustooted
(3278)
-20%alates 19€KIEHL'SRare Earth Deep Pore Purifying Concentrated Facial Cleansing BarNäoseepHetkel puudub100 g (0,25 € / 1 g)
-20%alates 19€KIEHL'SCalendula Calming & Soothing Concentrated Facial Cleansing BarNäoseepHetkel puudub100 g (0,25 € / 1 g)

ESTÉE LAUDERDayWear Advanced Multi-Protection Anti-Oxidant 24H Moisture Creme SPF 15 Dry SkinNäokreem55,78 €
50 ml (1,12 € / 1 ml)
-20%alates 19€IT COSMETICSBye Bye Under Eye Bags Daytime TreatmentSilmakreemHetkel puudub15 ml (2,73 € / 1 ml)
-20%alates 19€THALGOHyalu-Procollagene Wrinkle Correcting Pro Eye PatchesSilmapadjadHetkel puudub8 tk
-20%alates 19€
THALGOHyalu-Procollagene Wrinkle Correcting Pro MaskNäomask40,49 €40 ml (1,01 € / 1 ml)
-20%alates 19€THALGOHyalu-Procollagene Wrinkle Correcting Rich CreamNäokreem68,49 €50 ml (1,37 € / 1 ml)
-20%alates 19€THALGOHyalu-Procollagene Wrinkle Correcting Gel-CreamNäokreem-geelHetkel puudub50 ml (1,34 € / 1 ml)












