Jäta vahele ja mine põhisisu juurde

MAX MARA Max Mara Le Parfum Parfüümvesi naistele

LÕHNAKOMPOSITSIOON: Seeder, Sandlipuu, Vanilje/sefiir, Lilled
KELLELE: Naisele
ROHELINE: Korduvtäidetav, Vegan
Selected variation
100 ml 1,69 € / 1 ml
169 €
50 ml 2,42 € / 1 ml
121 €
35 ml 2,51 € / 1 ml
88 €

Valitud toode ei ole hetkel reserveerimiseks saadaval

BRONEERI
TASUTA TARNE PAKIAUTOMAATIDESSE JA DOUGLASE POODIDESSE!

Tootekirjeldus

MAX MARA Max Mara Le Parfum

(Parfüümvesi (EDP))


Max Mara Le Parfum – naiste puidune lillelõhn, mis ümbritseb kandjat elegantse auraga

Tutvustame MAX MARA uut parfüümi – lummavat puidust ja lilledest inspireeritud lõhna, mis ümbritseb sind oma karismaatilise auraga ning jätab endast meeldejääva jälje. Nagu nähtamatu mantel või teine nahk, toob see esile sinu sisemise sensuaalsuse.

Erilise tekstuuriga puidust lillelõhna kanna nagu MAX MARA mantlit.

Parfüümimeistrite Fabrice Pellegrini ja Marie Salamagne’i ühisloominguna valminud Max Mara Le Parfum on kauapüsiv, veganlik eau de parfum, mille puidune lillekompositsioon on loodud kõrgekvaliteedilistest koostisosadest, millest 90% on looduslikku päritolu. See on rafineeritud elegantne lõhnaelamus.

Lõhnanoodid

Tipunoodid: kahe loodusliku tuberoosi harmoonia – Guatemala kreemjas tuberoosi absoluut ja Grasse’i värske tuberoosiõis.
Südamenoodid: rikkalikud ja vastupandamatult lummavad vaniljenoodid.
Põhjanoodid: soe ja sensuaalne puidukompositsioon, mille keskmes on naturaalne seedripuit ja sandlipuu essents.

Isikupärane parfüümipudel, mis on inspireeritud MAX MARA ikoonilisest mantlist.

Pudelit kaunistab sõlmitud MAX MARA kaamelivärvi vöö ning kuldne couture-nööp, mis peegeldavad moemaja ajatult elegantset stiili. Täidetava disainiga pudel on loodud kestma ning sellest saab tõeline garderoobi põhiese.

Loo täiuslik lõhnarituaal.

Alusta Max Mara Le Parfum dušigeeliga, seejärel kanna nahale ihupiim. Viimase sammuna pihusta Eau de Parfum'i pulsipunktidele ning oled valmis päevaks või õhtuks.

LÕHNAKOMPOSITSIOON
Tipunoot

  • Tuberoos
Südamenoot

  • Vanill
Põhinoot

  • Seeder
  • Sandlipuu

Kasutamine

Max Mara Le Parfum'i võib kanda iseseisvalt, pihustades seda pulsipunktidele, või nautida seda osana luksuslikust lõhnarituaalist koos Max Mara Le Parfum dušigeeli ja Max Mara Le Parfum ihupiimaga. Nii kihistuvad lõhnanoodid kaunilt, muutes lõhna intensiivsemaks ja kauapüsivamaks.

Koostisosad

Koostisosad:

ALCOHOL, PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LINALOOL, VANILLIN, TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES, COUMARIN, JUNIPERUS VIRGINIANA OIL, LIMONENE, DIMETHYL PHENETHYL ACETATE, PINENE, CITRUS LIMON (LEMON) PEEL OIL, ROSE KETONES, POGOSTEMON CABLIN OIL, BETA-CARYOPHYLLENE, BENZYL BENZOATE, EUGENOL, TERPINOLENE, BENZYL ALCOHOL, ALPHA-TERPINENE, CITRIC ACID, CI 14700 (RED 4), CI 60730 (EXT. VIOLET 2), CI 17200 (RED 33), CI 19140 (YELLOW 5)

Päritoluriik: Prantsusmaa

Tähelepanu! Toote koostis võib olla muutunud. Enne toote kasutamist kontrollige palun koostisosi. Kõige täpsema ja ajakohaseima koostisainete loetelu leiate tootepakendilt.

Hoiatused

Flammable
Tuleohtlik

© BEAUTE PRESTIGE INTERNATIONAL
57 RUE DE VILLIERS 92200 NEUILLY SUR SEINE
SHISEIDO UK Limited,
WC2B 6AN EMAIL: https://corp.shiseido.com/en/scp/inquiry/mail/form.php

Tagasiside

JÄTKE OMA TAGASISIDE