Kylie Cosmetics Matte Lip Kit Kylie Cosmetics Matte Lip Kit Kylie Cosmetics Matte Lip Kit Kylie Cosmetics Matte Lip Kit Kylie Cosmetics Matte Lip Kit Kylie Cosmetics Matte Lip Kit Kylie Cosmetics Matte Lip Kit Kylie Cosmetics Matte Lip Kit Kylie Cosmetics Matte Lip Kit Kylie Cosmetics Matte Lip Kit Kylie Cosmetics Matte Lip Kit Kylie Cosmetics Matte Lip Kit Kylie Cosmetics Matte Lip Kit Kylie Cosmetics Matte Lip Kit Kylie Cosmetics Matte Lip Kit Kylie Cosmetics Matte Lip Kit Kylie Cosmetics Matte Lip Kit Kylie Cosmetics Matte Lip Kit Kylie Cosmetics Matte Lip Kit Kylie Cosmetics Matte Lip Kit Kylie Cosmetics Matte Lip Kit Kylie Cosmetics Matte Lip Kit Kylie Cosmetics Matte Lip Kit Kylie Cosmetics Matte Lip Kit Kylie Cosmetics Matte Lip Kit Kylie Cosmetics Matte Lip Kit % % % % % % % % %
Kylie Cosmetics Matte Lip KitKylie Cosmetics Matte Lip KitKylie Cosmetics Matte Lip KitKylie Cosmetics Matte Lip KitKylie Cosmetics Matte Lip Kit
Kylie Cosmetics

Matte Lip Kit

Komplekt
Kingitus KAMPAANIA Soodne
Kingitus! 3 luksusbrändi näidistoodet

Ostes veebipoest Douglas.ee rohkem kui 200 euro väärtuses, saate KINGITUSEKS 3 luksusbrändi näidist.

*Kingitused ei summeeru **Kampaania kehtib AINULT VEEBIPOES

Tähelepanu! Värvid ekraanil võivad tegelikust tootevärvist erineda.

 
100 Posie K 1.00 tk
29,99 €
Tööpäeviti enne kella 14.00 esitatud tellimused saadetakse välja samal päeval.

Valitud toode ei ole hetkel reserveerimiseks saadaval

RESERVEERI

Tootekirjeldus

Kylie Cosmetics Matte Lip Kit

(Huulekomplekt)


Kylie Cosmetics Matte Lip Kit Mis teeb selle nii eriliseks?

Minu Kylie Cosmeticsi mattide huulte komplekt on üks mu salajastest relvadest kauapüsiva mati huulemeigi tegemiseks. Komplektis on matt vedel huulepulk ja huulepliiats, mis on ideaalne huulemeik teel olles. Valikus on 37 värvitooni alates kaunitest igapäevaseks kandmiseks mõeldud naturaalsetest toonidest kuni julgete värvitoonideni, nagu punane, ploomililla ja korallipunane. Selle ülimalt pigmenteeritud taimne* koostis sisaldab koostisaineid, mis on mugavad ja tagavad kuni kaheksa tundi püsiva värvitooni.

Lisateave

Kylie Cosmeticsi mattide huulte komplekt on kaheosaline, sisaldades ühte täissuuruses matti vedelat huulepulka ja ühte täissuuruses huulepliiatsit.

• Kujunda huulepliiatsiga: see ülimalt kreemjas koostis libiseb sujuvalt ja vaevata, et tagada kauapüsiv huulekontuur kuni 24 tunniks. Ülimalt kreemjas huulelainer on määrimiskindel, seda on mugav peale kanda ja tulemus on kauapüsiv.

• Täida mati vedela huulepulgaga: Selle mati huulepulga koostis on kreemjas ja tõeliselt matt, lausa libiseb huultel ja püsib huultel kuni 8 tundi. See kerge ja vedel huulepulk muudab huuled täidlaseks ja kauniks kohe kinnituva värvitooni abil. Selle ülimalt pigmenteeritud koostis ei lähe laiali.

          KASUTAMINE


Parima tulemuse saavutamiseks kontuuri ja täida oma huuled huulelaineriga ning seejärel kanna huultele üks kiht matti vedelat huulepulka.

TOOTE OMADUSED

Tagasiside

Kirjuta arvustus