Kylie Cosmetics Kybrow HighlighterKylie Cosmetics Kybrow HighlighterKylie Cosmetics Kybrow HighlighterKylie Cosmetics Kybrow HighlighterKylie Cosmetics Kybrow Highlighter
Kylie Cosmetics

Kybrow Highlighter

Särapuuder

Tähelepanu! Värvid ekraanil võivad tegelikust tootevärvist erineda.

 
001 Light Shimmer 0.85 g
19,99 €
TASUTA KOHALETOIMETAMINE PAKIAUTOMAATIDESSE!

Valitud toode ei ole hetkel reserveerimiseks saadaval

RESERVEERI

Tootekirjeldus

Kylie Cosmetics Kybrow Highlighter

(Särapliiats)


Minu valguspeegeldaja kulmudele täiustab igat silmameiki. Kanna kulmukaare alla, et lisada mõõdet, või silma sisenurka, et tagada kauapüsiv kuma. Ei kogune silmakurdudesse, taimne. 

Mis teeb selle nii eriliseks?
Minu Kybrow valguspeegeldaja kulmudele täiustab igat silmameiki. Pehme ja siidine koostis on saadaval kuues värvitoonis, et rahuldada kõigi nahatoonide vajadused. Lisaks on valikus kaks erinevat viimistlusastet: matt ja särav. Ma kannan seda oma kulmukaare alla, et lisada silmameigile sügavust, või silmade sisenurka, et lisada veidi kuma. See toode sobib suurepäraselt ka lauvärvi aluspõhjaks.

Lisateave. See kreemjas ja sulgkerge koostis on ideaalne mõõtme ja erksuse lisamiseks silmadele ning kulmupiirkonnale nahatoonist olenemata. Selle ülihästi hajutatav tekstuur sulandub hõlpsalt ja laitmatult nahaga, et saavutada loomulikuna näiv valgustpeegeldav efekt. Valikus on matt ja sädelev viimistlusaste, mis võimaldab luua erksa, sujuva jumestuse või rõhutada oma kulmukaart vähese säraga. See helendav, kauapüsiv ja silmakurdudesse mittekogunev sära lisav efekt täiendab kaunilt sinu silmameiki.

          KASUTAMINE


Kanna kulmude alla, järgides kulmukaart, ja hajuta kergelt.

Tagasiside

Kirjuta arvustus