Juukseseerum/-õlid
(222)
-30%alates 15€DOUGLAS COLLECTIONSALON HAIR Repair & Smooth Beautifying Hair OilJuukseõliHetkel puudub100 ml (0,15 € / 1 ml)
-30%alates 15€ANTONIO AXUScalp Treatment Calming Leave-In SerumJuukseseerum21,99 €100 ml (0,22 € / 1 ml)
-30%alates 15€SCHWARZKOPF PROFESSIONALBC Bonacure CP Repair Rescue Sealed EndsJuuksepalsam25,99 €100 ml (0,26 € / 1 ml)
BALMAIN PARIS HAIR COUTURETravel Argan Moisturizing ElixirJuuste eliksiir21,99 €20 ml (1,10 € / 1 ml)


















