Juukseseerum/-õlid
(222)
-30%alates 15€L'ORÉAL PROFESSIONNEL PARISAbsolut Repair Molecular Rinse off SerumJuukseseerum38,99 €250 ml (0,16 € / 1 ml)
-30%alates 15€L'ORÉAL PROFESSIONNEL PARISLiss Unlimited Prokeratin Soothing Anti-Frizz Blowdry SerumJuukseseerum29,99 €125 ml (0,24 € / 1 ml)
-30%alates 15€L'ORÉAL PROFESSIONNEL PARISMetal Detox Concentrated OilJuukseõli39,99 €50 ml (0,80 € / 1 ml)
-30%alates 15€L'ORÉAL PROFESSIONNEL PARISAbsolut Repair Oil Multi-Benefit Leave In TreatmentJuukseseerum36,99 €90 ml (0,41 € / 1 ml)
-30%alates 15€SCHWARZKOPF PROFESSIONALBonacure R-Two Renewal SealerJuukseseerumHetkel puudub145 ml (0,11 € / 1 ml)
-30%alates 15€KERATHERAPYKeratinfixx 20-in-1 Miracle Leave-InJuuksekreem26,49 €125 ml (0,21 € / 1 ml)

















