Juukseseerum/-õlid
(222)
-30%alates 15€COLLISTARCollagen Serum Redensifying Laminating EffectSeerum kollageeniga35,99 €100 ml (0,36 € / 1 ml)
-30%alates 15€COLLISTARPhyto-Keratin Oil Restructuring NourishingJuukseõli35,99 €100 ml (0,36 € / 1 ml)
KÉRASTASEPremière Concentré Décalcifiant Ultra-Réparateur Hair TreatmentJuuksevedelik68,99 €250 ml (0,28 € / 1 ml)
KÉRASTASEPremière Sérum Filler Fondamental Shampoo TreatmentJuukseseerum62,99 €90 ml (0,70 € / 1 ml)
KÉRASTASEGenesis Homme Serum Anti-chute Fortifiant Hair SerumJuukseseerum58,99 €90 ml (0,66 € / 1 ml)
KÉRASTASESymbiose Sérum Cellulaire Nuit Anti-Pelliculaire Intensif Night SerumPeanaha seerum58,99 €90 ml (0,66 € / 1 ml)
KÉRASTASEChrome Absolu Sérum Chroma Thermique - Anti-Frizz Antioxidant Heat Protectant SerumKuumakaitseseerum41,99 €150 ml (0,28 € / 1 ml)
KÉRASTASEResistance Sérum Thérapiste - Double Action SerumJuukseseerumHetkel puudub30 ml (1,87 € / 1 ml)














