Juukseseerum/-õlid
(223)
KÉRASTASEElixir Ultime L'huile Originale Hair Oil - Non RefillableJuukseõli33,99 €30 ml (1,13 € / 1 ml)
-30%alates 15€T-LAB ProfessionalMarine Bio-Filler Hydra Collagen Scalp Derma-SerumPeanaha seerum22,99 €60 ml (0,38 € / 1 ml)
-30%alates 15€T-LAB ProfessionalPhyto Balance Aha/Bha Pre-Shampoo Scalp Peel Derma-SerumPeanaha koorijaHetkel puudub60 ml (0,38 € / 1 ml)
-30%alates 15€T-LAB ProfessionalRoot Power Re-Growth Peptide Derma-Serum ForteJuukseseerumHetkel puudub60 ml (0,38 € / 1 ml)
-30%alates 15€T-LAB ProfessionalVitamin Booster Vitamin Revival Scalp Derma-SerumJuukseseerum22,99 €60 ml (0,38 € / 1 ml)
-30%alates 15€L'ORÉAL PROFESSIONNEL PARISSteam Pod ConcentrateJuukseseerum51,99 €50 ml (1,04 € / 1 ml)
-30%alates 15€L'ORÉAL PROFESSIONNEL PARISSerioxyl Advanced Denser Hair SerumJuukseseerum59,99 €90 ml (0,67 € / 1 ml)
-30%alates 15€L'ORÉAL PROFESSIONNEL PARISAminexil Advanced Anti-Hair Loss SerumJuukseseerum59,99 €90 ml (0,67 € / 1 ml)













