Juukseseerum/-õlid
(223)
-30%alates 15€CUTRINAinoa Smoothing SerumAINOA siluv serum allumatutele ja kuivadele juustele 100 ml25,99 €100 ml (0,26 € / 1 ml)
-30%alates 15€SCHWARZKOPF PROFESSIONALBlond Me Bondfinity Deep Repair OilJuukseõli28,99 €50 ml (0,58 € / 1 ml)
-30%alates 15€WELLA PROFESSIONALSUltimate Smooth Miracle Oil SerumÕliseerum skvalaani ja oomega-9-rasvhappegaalates 34,99 €30 ml (1,17 € / 1 ml)
-30%alates 15€L'ORÉAL PROFESSIONNEL PARISVitamino Color Spectrum Profesional Glass Shine SerumJuukseseerumalates 32,99 €30 ml (1,10 € / 1 ml)
















