Juukseseerum/-õlid
(222)
-30%alates 15€ALTERNACaviar Anti-Aging Smoothing Anti-Frizz Dry Oil Mist Juukseõli50,99 €147 ml (0,35 € / 1 ml)
-30%alates 15€ALTERNACaviar Anti-Aging Smoothing Anti-Frizz Nourishing Oil Juukseõli52,99 €50 ml (1,06 € / 1 ml)
-30%alates 15€BIOSILKSilk Therapy With Organic Coconut Oil Leave In Treatment For Hair & SkinJuukseseerumalates 21,99 €67 ml (0,33 € / 1 ml)
-30%alates 15€HAIR RITUEL BY SISLEYPrecious Hair Care OilJuukseõliHetkel puudub100 ml (1,13 € / 1 ml)
-25%ALTERNACaviar Anti-Aging Infinite Color Hold Dual-Use SerumJuukseseerum55,99 €41,99 €
50 ml (0,84 € / 1 ml)
-30%alates 15€NOAHThermal Protection Hair Spray With pro-vitamin B5Kuumakaitsesprei16,99 €125 ml (0,14 € / 1 ml)
-30%alates 15€CHIBlack Seed Oil Elixir Intensive Repair Hot Oil TreatmentJuukseseerum28,99 €50 ml (0,58 € / 1 ml)













