Pesemine
(1818)
-30%alates 15€WELLA PROFESSIONALSOil Reflections Smoothening OilSära andev siluv õlialates 18,49 €30 ml (0,62 € / 1 ml)
-30%alates 15€WELLA PROFESSIONALSElements Renewing Leave-in SprayTaastav ja niisutav spreiHetkel puudub150 ml (0,29 € / 1 ml)
-30%alates 15€WELLA PROFESSIONALSColor Fresh Mask Pearl BlondeTooniv juuksemask Pearl BlondeHetkel puudub150 ml (0,15 € / 1 ml)
-30%alates 15€WELLA PROFESSIONALSColor Fresh Mask Lilac FrostTooniv juuksemaskHetkel puudub150 ml (0,20 € / 1 ml)
-30%alates 15€WELLA PROFESSIONALSColor Fresh Mask Chocolate TouchTooniv juuksemaskHetkel puudub150 ml (0,20 € / 1 ml)
-30%alates 15€ALTERNACaviar Replenishing Moisture CC Cream JuuksekreemHetkel puudub25 ml (0,52 € / 1 ml)
-30%alates 15€ALTERNACaviar Replenishing Moisture Leave-In Conditioning MilkJuuksepalsam44,99 €147 ml (0,31 € / 1 ml)
-30%alates 15€ALTERNACaviar Clinical Densifying Scalp TreatmentJuuksepalsamHetkel puudub125 ml (0,51 € / 1 ml)
-30%alates 15€ALTERNACaviar Clinical Densifying Foam Conditioner Juuksepalsam50,99 €240 g (0,21 € / 1 g)
-30%alates 15€ALTERNACaviar Restructuring Bond Repair Leave-In Protein CreamJuuksekreemHetkel puudub150 ml (0,34 € / 1 ml)
-30%alates 15€ALTERNACaviar Restructuring Bond Repair Leave-in Heat Protection SprayKuumakaitsespreiHetkel puudub125 ml (0,32 € / 1 ml)
-30%alates 15€ALTERNACaviar Replenishing Moisture Intensive Ceramide ShotsJuukseseerum68,99 €12.3 ml








