Pesemine
(1818)
-30%alates 15€L'ORÉAL PROFESSIONNEL PARISSilver ShampooHõbešampoonalates 23,99 €300 ml (0,08 € / 1 ml)
-30%alates 15€L'ORÉAL PROFESSIONNEL PARISPro Longer Leave in CreamJuuksekreem29,99 €150 ml (0,20 € / 1 ml)
-30%alates 15€L'ORÉAL PROFESSIONNEL PARISPro Longer ConditionerJuuksepalsamalates 26,99 €200 ml (0,13 € / 1 ml)
-30%alates 15€L'ORÉAL PROFESSIONNEL PARISAbsolut Repair Molecular Rinse off SerumJuukseseerum38,99 €250 ml (0,16 € / 1 ml)
-30%alates 15€L'ORÉAL PROFESSIONNEL PARISCurl Expression Anti-Buildup Cleansing JellyŠampoon27,99 €300 ml (0,09 € / 1 ml)
-30%alates 15€L'ORÉAL PROFESSIONNEL PARISMetal Detox Anti-Metal Cleansing CreamJuuksekreemalates 32,99 €300 ml (0,11 € / 1 ml)
-30%alates 15€L'ORÉAL PROFESSIONNEL PARISLiss Unlimited Prokeratin Soothing Anti-Frizz Blowdry SerumJuukseseerum29,99 €125 ml (0,24 € / 1 ml)
-30%alates 15€L'ORÉAL PROFESSIONNEL PARISAbsolut Repair Molecular Leave-in MaskJuuksemask42,99 €100 ml (0,43 € / 1 ml)













