Pesemine
(1818)
-30%alates 15€L'ORÉAL PROFESSIONNEL PARISAminexil Advanced Anti-Hair Loss ProgrammeKuur juuste väljalangemise vastu59,99 €60 ml
-30%alates 15€L'ORÉAL PROFESSIONNEL PARISAbsolut Repair Molecular OilProfessionaalne kahefaasiline taastav õli61,99 €90 ml (0,69 € / 1 ml)
-30%alates 15€L'ORÉAL PROFESSIONNEL PARISAbsolut Repair Molecular Professional Regenerating SerumTaastav seerum kahjustatud juustele19,49 €75 ml (0,26 € / 1 ml)
-30%alates 15€L'ORÉAL PROFESSIONNEL PARISMini Vitamino Color Spectrum Intensive ConditionerIntensiivne palsam19,49 €75 ml (0,26 € / 1 ml)
-30%alates 15€DOUGLAS COLLECTIONNaturals Hair Gentle ShampooÕrn šampoon12,99 €250 ml (0,05 € / 1 ml)















