Giorgio Amani My Way (Parfimērijas ūdens sievietei) Giorgio Amani My Way (Parfimērijas ūdens sievietei) Giorgio Amani My Way (Parfimērijas ūdens sievietei) Giorgio Amani My Way (Parfimērijas ūdens sievietei) Giorgio Amani My Way (Parfimērijas ūdens sievietei) Giorgio Amani My Way (Parfimērijas ūdens sievietei) Giorgio Amani My Way (Parfimērijas ūdens sievietei)
Giorgio Amani My Way (Parfimērijas ūdens sievietei)Giorgio Amani My Way (Parfimērijas ūdens sievietei)Giorgio Amani My Way (Parfimērijas ūdens sievietei)Giorgio Amani My Way (Parfimērijas ūdens sievietei)
Giorgio Armani

My Way

Parfüümvesi
Lõhnakompositsioon: Lilled, Tsitruselised, Vanilje/sefiir, Muskus, Jasmiin, Seeder, Bergamot, Apelsiniõied
UUDIS Kingitus
Kingitus! My Way vai Acqua Di Gio Homme

Ostes mis tahes Giorgio Armani parfüümi väärtusega 79 EUR, saate talle kingituseks uue My Way lõhnaaine (15 ml) kingitusena või tema jaoks miniatuurse Acqua Di Gio Homme lõhnaaine (15 ml).

*Kingitusi ei summeerita. **Kampaania kestab 31.08-20.09.2020.

30 ml 223 € 100 ml
66,99 €
50 ml 196 € 100 ml
98 €
90 ml 147 € 100 ml
132 €

Tootekirjeldus

Giorgio Amani My Way

(Parfüümvesi)


Uue põlvkonna lõhn My Way. Uudishimu ja suhete kehastus, mis on loodud naisele, kes otsib eelarvamusi kahtluse alla seadvaid elamusi. Selle nimi annab edasi lubadust erakordsest elust, mille kujundajateks on teel kohatavad inimesed ja kogetavad hetked. Elegantse kujundusega pudelis olev tänapäevane ja naiselik lõhn kujutab endast võimsat ja erksat valgete lillede buketti. Tipunootidena säravad bergamott ja apelsiniõis. Südamenootideks on India tuberoos ja jasmiin ning lõhna põhja moodustavad vanill, seedripuu ja valge muskus. See lõhn toimib otsekui talismanina, mis lisab julgust igal teekonnal ja tuletab meelde teel saadud kogemusi.
My Way hõlpsasti kasutatav pudel, mis rõhutab Giorgio Armani vastutustundlikku pühendumist keskkonnale, on korduvtäidetav. See on loodud kestma ja vähendab kartongi kasutamist 32%.

LÕHNAKOMPOSITSIOON
Tipunoot

 • Apelsiniõied
 • Valge muskus
 • Bergamott
 • Seeder
 • Jasmiin
 • Tuberoos
 • Vanill

Tagasiside

Man nepatika, daudz salda jasmīna.
Inese 2020-08-31 18:32
Стойкость и шлейф на 5! Запах на любителя жасмина
Natalia 2020-08-24 21:20
Бесподобный парфюм! Отличная стойкость!
Margarita 2020-08-20 12:37
Write a review