TÄHELEPANU! KOHALETOIMETAMINE VÕIB HETKEL VÕTTA KUNI 4 TÖÖPÄEVA! E-pood Douglas.ee: epood@douglas.ee ja tel.+372 6661100 (I-V 10:00-17:00) 

Giorgio Amani My Way (Parfimērijas ūdens sievietei) Giorgio Amani My Way (Parfimērijas ūdens sievietei) Giorgio Amani My Way (Parfimērijas ūdens sievietei) Giorgio Amani My Way (Parfimērijas ūdens sievietei) Giorgio Amani My Way (Parfimērijas ūdens sievietei) Giorgio Amani My Way (Parfimērijas ūdens sievietei) Giorgio Amani My Way (Parfimērijas ūdens sievietei) -26%
Giorgio Amani My Way (Parfimērijas ūdens sievietei)Giorgio Amani My Way (Parfimērijas ūdens sievietei)Giorgio Amani My Way (Parfimērijas ūdens sievietei)Giorgio Amani My Way (Parfimērijas ūdens sievietei)
Giorgio Armani

My Way

Parfüümvesi
Lõhnakompositsioon: Lilled, Tsitruselised, Vanilje/sefiir, Muskus, Jasmiin, Seeder, Bergamot, Apelsiniõied
Kingitus KAMPAANIA Populaarne Kasumlik
Kingitus! Giorgio Armani Ocean di Gioia 15ml

Ostes Giorgio Armani ja Giorgio Armani Beauty tooteid vähemalt 79 euro väärtuses, saad KINGITUSEKS Ocean di Gioia miniparfüümi (15 ml).

*Kingitused ei summeeru. **Kampaania kestab 05.07.-01.08.2021.

30 ml 167 € 100 ml
49,99 € 67,99 €
50 ml 198 € 100 ml
99 €
90 ml 149 € 100 ml
134 €

Tootekirjeldus

Giorgio Amani My Way

(Parfüümvesi)


Uue põlvkonna lõhn My Way. Uudishimu ja suhete kehastus, mis on loodud naisele, kes otsib eelarvamusi kahtluse alla seadvaid elamusi. Selle nimi annab edasi lubadust erakordsest elust, mille kujundajateks on teel kohatavad inimesed ja kogetavad hetked. Elegantse kujundusega pudelis olev tänapäevane ja naiselik lõhn kujutab endast võimsat ja erksat valgete lillede buketti. Tipunootidena säravad bergamott ja apelsiniõis. Südamenootideks on India tuberoos ja jasmiin ning lõhna põhja moodustavad vanill, seedripuu ja valge muskus. See lõhn toimib otsekui talismanina, mis lisab julgust igal teekonnal ja tuletab meelde teel saadud kogemusi.
My Way hõlpsasti kasutatav pudel, mis rõhutab Giorgio Armani vastutustundlikku pühendumist keskkonnale, on korduvtäidetav. See on loodud kestma ja vähendab kartongi kasutamist 32%.

LÕHNAKOMPOSITSIOON
Tipunoot

 • Apelsiniõied
 • Valge muskus
 • Bergamott
 • Seeder
 • Jasmiin
 • Tuberoos
 • Vanill

Tagasiside

Стойкость и шлейф на 5! Запах на любителя жасмина
Natalia 2020-08-24 21:20
Write a review