-20% Douglas.ee! Kood: PINK | 06.08.-08.08.2020.

Bobbi Brown  Retouching Face Pencil 2,4 g  Medium (Maskējošs korektors - zīmulis) Bobbi Brown  Retouching Face Pencil 2,4 g Medium to Dark (Maskējošs korektors - zīmulis) Bobbi Brown  Retouching Face Pencil 2,4 g Dark (Maskējošs korektors - zīmulis) Bobbi Brown  Retouching Face Pencil 2,4 g Deep (Maskējošs korektors - zīmulis) Bobbi Brown  Retouching Face Pencil 2,4 g Rich (Maskējošs korektors - zīmulis) Bobbi Brown  Retouching Face Pencil 2,4 g  (Maskējošs korektors - zīmulis)
Bobbi Brown

Retouching Face Pencil

Peitekreem - pliiats
Naha tüüp/seisund: Kõigile nahatüüpidele
Kingitus
Kingitus! Bobbi Brown

Kui ostate Bobbi Browni tooteid hinnaga 60 EUR, saate TASUTA Bobbi Brown'i huulevärvi Purustatud huulevärv BABE ja huuleläike Purustatud õli infundeeritud läige.

*Kingitusi ei summeerita. **Kampaania kestab  05.08.-31.08.2020.  ***Ainult e-poes

Tähelepanu! Värvid ekraanil võivad tegelikust tootevärvist erineda.

 
Medium 2.40 g
33,49 €

Tootekirjeldus

Bobbi Brown Retouching Face Pencil 

(Peitekreem - pliiats)


Bobbi Browni saladus veidi parandatud, kuid loomulikule jumele. See kreemjas, matt peitekreem-pliiats muudab märkamatult tumedad varjud heledamaks, katab tumedad laigud ja neutraliseerib punetust. Kollektsioon sisaldab ka Illuminate Pencil peitekreemi - pliiatsi, mis on ideaalne kõikidele nahatoonidele. Kasutage seda, et rõhutada põsesarnasid, silma sisenurkasid või kulmuluusid - mistahes eripära, mida soovite esile tuua. Bobbi’s Retouching Face Pencil peitepliiats näole on välja töötatud nii, et näida nahal loomulikuna - ei midagi kunstlikku, vulgaarset või maskitaolist. Kreemjas matt tekstuur libiseb mugavalt ja siledalt ning sulandub nahaga veatult pärast mõnda sõrmepuudutust. Sealjuures on see toode uskumatult universaalne - kasutage seda otse nahal kui parandavat kõik-ühes vahendit või kandke meigialuskreemile kui lisakiht vajalikes kohtades.


KASUTAMINE


Lauvärvi pealekandmiseks: Valige oma nahatoonist üks või kaks tooni heledam pliiats ja kasutage seda näo sügavamatel aladel - silma sisenurkades, nina ümber ja suunurkades. Tumedate laikude peitmiseks: Alustage pliiatsiga, mis on üks või kaks tooni naha värvist heledam, seejärel kandke peale pliiats, mis vastab nahavärvile. Punetuse katmiseks: valige oma nahatooni pliiats. Kasutage enne meigialuskreemi või selle peale kohtadel, kus märkate punetust. Võib kasutada ka naha korrigeerimiseks päeva jooksul Esiletoomiseks: kasutage pliiatsit Illuminate Pencil põsesarnade ülemisele osale, silma sisenurkades ja kulmuluudele. Hajutage sõrmede abil laiali.

Tagasiside

Write a review