TASUTA TARNE KÕIKIDELE TELLIMUSTELE
TÄHELEPANU! Seoses jätkuva ülemaailmse COVID-19 pandeemiaga on pikenenud rahvusvaheliste saadetiste tarneajad | 01.06.-30.06.2021.

Beauté Pacifique Puffy Eyes Gel   (Gēls pret maisiņiem zem acīm) Beauté Pacifique Puffy Eyes Gel   (Gēls pret maisiņiem zem acīm)
Beauté Pacifique

Puffy Eyes Gel

Geel silmaaluse paistetuse vastu
Naha tüüp/seisund: Kõigile nahatüüpidele
15 ml 347 € 100 ml
51,99 €

Tootekirjeldus

Beauté Pacifique Puffy Eyes Gel 

(Geel silmaaluse paistetuse vastu)


Pinguldab lõtvunud naha kollageenkiudude struktuuri ning vähendab vedeliku kogunemist silmade alla. Pinguldab nahaaluseid kudesid ja soodustab aktiivset kollageeni sünteesi. Taimsed ekstraktid ja kofeiin vähendavad silma paistetust. Mentool annab meeldiva värskuse. Geeli koostises on hiljuti avastatud taime Spilanthes Acmella õieekstrakt, mis mõjub nahaalustele rakkudele, mis omakorda moodustavad nahaskeleti. Rakke mõjutatakse pinguldades koevõrgustiku – sarnaselt sellega, kuidas ämblik tõmbab kokku oma võrku. Taimsete ekstraktide kokteil aitab vähendada vedeliku ja rasvainete ladestumist silmade alla, stimuleerib veresoonte ahenemist ja vähendab paistetust. Kofeiin kasutab energiat ja aitab väljutada üleliigse vedeliku, mis moodustub naha alla. Geel omab väga head imendumise võimet. Kasutamine: Sõrmeotstega õrnalt masseerida kreem puhastatud silmaalusele nahale hommikuti ja õhtuti. Mitte kasutada silmalaugudel ja ninajuure lähedal pisarakanalite kõrval. Peale kasutamist on tunda jahutavat efekti, mis tekib geelile imendudes nahka. Kummalegi silmaalusele tuleb kanda vaid ½ riisitera suurust kogust kreemi. Kõige parem on kasutada geeli hommikuti ning ööseks kanda nahale A-vitamiini vananemisvastast silmakreemi.

Tagasiside

Write a review