Anastasia Beverly Hills

Brow Definer

Kulmukontuur
UUDIS Kingitus
Kingitus! Anastasia Beverly Hills

Osta: Anastia Beverly Hills x2

*Kingitusi ei summeerita. **Kampaania kestab 18.05.-07.06.2020.  ***Kampaania toimub ainult e-poes Douglas.ee

Tähelepanu! Värvid ekraanil võivad tegelikust tootevärvist erineda.

 
Blonde 0.20 g
29,49 €

Tootekirjeldus

ANASTASIA BEVERLY HILLS Brow Definer

(Kulmukontuur)


Kulmukontuurija on kõik ühes kolmnurkse otsaga kulmupliiats, mis on mõeldud kulmude piiritlemiseks, täpsustamiseks ja täitmiseks. Kulmupliiatsil on kolm erineva kujuga nurka - ideaalne peale kandmise mitmekesistamiseks - pehme, erikujuline hari, et ideaalselt segada loomulikuna näivaks tulemuseks. Saavutage ühe ainsa mitmeotstarbelise kulmutööriistaga karvade sarnane detailsus, varjud, kontuurid, täidlus ja piiritletus.

Koostis pakub ideaalselt tasakaalustatud vaha ja pigmenti, et hõlbustada segamist ning veatud peale kandmist (lünkadeta).

Kolmnurkne kuju on ideaalne mitmeotstarbeliseks kasutuseks, võimaldades peale kandmisel mitmekesisust.

Pehme, kohandatud kulmuhari disainiti spetsiaalselt värvi segamiseks kulmukarvadesse, et luua loomuliku välimusega jumestust.

KASUTAMINE


Kulmupliiatsi maksimaalseks kontrollimiseks, võtke väike kogus toodet (2-3 millimeetrit) - see aitab vältida ka ülelaiendamist pealekandmise käigus. 

Kui kasutate kulmupiiritlejat, siis alustage kulmu kuju piiritlemisest. Harjake harjaga karvu ülespoole. Seejärel kasutage pliiatsi otsa lapikut külge, kontuurige kulmu alumine osa kaarest sabani. Järgmiseks harjake karvu allapoole ja kontuurige lapiku küljega kulmu ülemine osa kaarest sabani. Harjake karvad oma kohale tagasi ja täitke kulm kaarest sabani otsa keskmise osaga. Järgmiseks, täpsustage kulmu esiosa, luues peene otsaga karva sarnaseid kriipse. Alustage kulmu esiosa alumisest servast, vajutage ots alla ja tõmmake üles karva kasvamise suunas. Kasutage kulmutehnikat piirkondades, kus on tühi ruum. Segage pidevalt läbi.

Tagasiside

Write a review