Kataloog
(13436)
BALMAIN PARIS HAIR COUTURETravel Moisturizing ShampooŠampoon kõikidele juuksetüüpidele23,99 €50 ml (0,48 € / 1 ml)

BALMAIN PARIS HAIR COUTURETravel Leave-In Conditioning SprayJuuksepalsam18,52 €
50 ml (0,37 € / 1 ml)
BALMAIN PARIS HAIR COUTURETravel Argan Moisturizing ElixirJuuste eliksiir21,99 €20 ml (1,10 € / 1 ml)

















