Kataloog
(13456)
BALMAIN PARIS HAIR COUTURETravel Couleurs Couture MaskMask värvitud juustele23,99 €50 ml (0,48 € / 1 ml)
BALMAIN PARIS HAIR COUTURETravel Couleurs Couture ConditionerPalsam värvitud juustele23,99 €50 ml (0,48 € / 1 ml)

DR. SUSANNE VON SCHMIEDEBERGNiacinamide+ Refining SerumPuhastav näoseerum70,99 €30 ml (2,37 € / 1 ml)
DOUGLAS COLLECTIONMAKE - UP Nourishing Nail Polish RemoverToitev küünelakieemaldaja7,99 €100 ml (0,08 € / 1 ml)


















