KONKURSI REEGLID
- KONKURSI KORRALDAJA
1.1. „DOUGLAS ESTONIA OÜ“, reg. Nr. 14590531, aadress: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Vesivärava tn 50, 10152 (edaspidi „Korraldaja“), korraldab konkursi „Laadige Facebooki üles foto BOSSi lõhnast ja võitke üks järgmistest auhindadest: BOSSi vautšer summas 1000 eurot või BOSSi pusa“ (edaspidi „Konkurss“), mis viiakse läbi vastavalt järgmistele reeglitele („Reeglid“).
- KONKURSS
2.1 Konkursi kestus
2.1.1. Konkurss kestab 20. augustist 2024 kuni 2. septembrini 2024 (kaasa arvatud) Douglas Estonia Facebooki lehel.
2.2. Konkursi võidutooted:
2.2.1. Konkursil võivad osaleda isikud, kes on teinud foto oma isiklikust BOSS lõhnapudelist ja laadinud selle oma isikliku Facebooki kontolt Douglas Estonia konkursi postituse alla kommentaaridesse koos hashtagiga #bossxdouglas.
2.2.2. Sama osaleja võib üles laadida piiramatu arvu fotosid erinevatest BOSSi lõhnadest (st erinevate ribakoodidega), mis vastavad konkursi tingimustele. Iga foto erinevast lõhnast loetakse eraldi võistlustööks.
2.2.3. Auhinnad: 2 BOSSi džemprit, 1 BOSSi vautšer 1000 euro väärtuses. Auhindu ei tohi vahetada raha või muude esemete vastu.
2.2.4. Kolm võitjat valitakse 10. septembril juhuslikult välja ja kuulutatakse välja Douglas Estonia Facebooki võistluspostituse kommentaariumis. Võitjad peavad oma auhinnad kätte saama, võttes isiklikult ühendust Douglas Estonia Facebooki kontoga oma isikliku Facebooki konto kaudu hiljemalt 20. septembriks 2024.
2.2.5. Kui võitja ei reageeri 5 päeva jooksul pärast konkursi võitjate väljakuulutamist, tühistatakse tema võidud.
2.2.6. Auhinnad antakse võitjatele üle isiklikult kokkulepitud viisil.
2.2.7. Konkursil ei saa osaleda Douglas EE töötajad ja muud korraldaja poolt konkursi ajal otseselt või kaudselt palgatud isikud, samuti nende isikute lähimad pereliikmed.
2.2.8. Foto üleslaadimine koos määratud hashtagiga loetakse osaleja nõusolekuks konkursiga. Konkursil osalemisega annab osaleja korraldajale loa kasutada tema andmeid konkursi läbiviimiseks ja võitmise korral avaldada tema nimi DOUGLAS ESTONIA Facebooki konkursi postituse all. Samuti nõustub võitja jagama oma võidumuljeid talle sobival viisil, nt e-posti teel, postitades seda Douglas EE sotsiaalvõrgustikus jne.
2.2.9. Muudel juhtudel, mida käesolevates reeglites ei ole ette nähtud, võib korraldaja teha otsuseid Eesti Vabariigi seaduste alusel. Korraldaja jätab endale õiguse muuta reegleid või lõpetada võistlus, teatades muudatustest eelnevalt veebilehel www.douglas.ee.
2.2.10. Kogu teave kampaania kohta on leitav veebilehelt www.douglas.ee. Kõik konkursiga seotud küsimused võib saata aadressil info@douglas.lv. Telefoninumber päringute tegemiseks: +37167788100 tööpäeviti kell 08:30-17:30.
- VAIDLUSTE LAHENDAMISE KORD
3.1. Kõiki konkursiga seotud kaebusi, sealhulgas kaebusi, mis on seotud auhinna taotlemise ja/või väljaandmise menetlusega, menetleb korraldaja.
3.2. Kaebused tuleb esitada Korraldajale hiljemalt 30. septembriks 2024 korraldaja registrijärgses asukohas või aadressil info@douglas.lv (kui dokument on digiallkirjastatud).
3.3. Korraldaja peab kaebust uurima 14 (neljateistkümne) tööpäeva jooksul alates kaebuse kättesaamisest.
- ISIKUANDMETE KAITSE
4.1 Konkursi käigus töödeldakse järgmisi andmeid: Nimi, perekonnanimi (nagu need on märgitud osaleja profiilis), osaleja profiiliga seotud profiilifoto (kui see on kohaldatav), konkursil osalemiseks üles laaditud foto, mis tahes muu foto kirjelduses sisalduv teave.
4.2. Isikuandmete töötlemise süsteemi vastutav töötleja ja volitatud töötleja on Korraldaja.
4.3. Konkursi käigus kogutud andmeid kasutatakse konkursi korraldamise eesmärgil, sealhulgas konkursil osalejate nimede avaldamiseks või statistilistel eesmärkidel.
4.4. Konkursil andmete töötlemise õiguslik alus on nõusolek. Konkursil osaledes ja oma isikuandmeid esitades kinnitavad üksikisikud, et nad nõustuvad oma isikuandmete töötlemisega vastavalt seaduses ja käesolevates tingimustes sätestatud korrale. Nõusoleku võib tagasi võtta e-posti aadressil info@douglas.lv.
4.5. Konkursil osalejatel on õigus saada juurdepääs oma isikuandmetele ja teada, kuidas nende isikuandmeid töödeldakse, samuti õigus lasta oma isikuandmeid parandada või kustutada, õigus piirata andmete töötlemist, õigus andmete ülekantavusele, õigus esitada vastuväiteid töötlemisele, õigus esitada kaebus järelevalveasutusele.
4.6. Võistluse käigus kogutud isikuandmeid võib säilitada maksimaalselt 1 (ühe) aasta jooksul pärast võistluse lõppu.
- ARUANDEKOHUSTUS
5.1. Korraldaja ei vastuta ega ole mingil juhul vastutav mistahes kahju eest, mida võistlusel osalejad kannavad seoses võistlusel osalemisega, mis tuleneb korraldaja kergest hooletusest.
5.2. Korraldaja ei vastuta kahju eest, mis on seotud võistluse tühistamise või võistlusperioodi muutmisega, mis tuleneb ettenägematutest asjaoludest. Korraldaja ei vastuta ega hüvita ka kahju eest, mis on seotud auhindade taotlemise korra muutmisega, kui selline muudatus ei tekita osalejale märkimisväärseid ebamugavusi.
5.3. Korraldaja ei võta endale mingeid garantiikohustusi seoses auhindade kvaliteedi ja/või muude omadustega.
- MAKSUD JA MUUD KULUD
6.1. Kõik auhindade kättesaamisega seotud kulud kannab osaleja, kui korraldaja ja võitja ei ole kokku leppinud teisiti.
- MUUD TINGIMUSED
7.1. Kõik konkursil osalevad isikud tunnistavad, et nad nõustuvad käesolevate tingimustega ning nõustuvad neid järgima.
7.2. Korraldajal on õigus ilma ette teatamata ühepoolselt muuta neid reegleid ja/või auhinna tühistamise korda. Korraldaja peab reeglite ja/või auhinna kättesaamise korra muudatustest avalikult teatama veebilehel www.douglas.ee.
7.3. Kõik küsimused, mis ei ole hõlmatud käesolevate tingimustega, reguleeritakse tsiviilseadustiku, tarbijakaitse seaduse ja muude kehtivate Eesti Vabariigi õigusaktide sätetega. Korraldaja võib teha ühepoolse otsuse kõikides küsimustes, mida käesolevad reeglid ei hõlma, kooskõlas kehtivate õigusaktide ja käesolevate reeglitega.
