Kampaania
-30%alates 15€REVLON PROFESSIONALTwister ShampooŠampoon lokkis juusteleHetkel puudub350 ml (0,04 € / 1 ml)
-30%alates 15€NATURELAB. TOKYOKiseki Molecular Repair Leave-In Hair MasqueIntensiivne taastav juuksehooldus39,99 €50 ml (0,80 € / 1 ml)
-30%alates 15€WELLA PROFESSIONALSInvigo Color Brilliance Color Protection ShampooŠampoon21,99 €300 ml (0,07 € / 1 ml)
-30%alates 15€WELLA PROFESSIONALSInvigo Scalp Balance Sensitive MaskJuuksemask28,99 €150 ml (0,19 € / 1 ml)
-30%alates 15€CUTRINAinoa Moisturizing ShampooNiisutav šampoon kuivadele juustele21,99 €300 ml (0,07 € / 1 ml)
-30%alates 15€WELLA PROFESSIONALSUltimate Smooth Miracle Oil SerumÕliseerum skvalaani ja oomega-9-rasvhappegaalates 34,99 €30 ml (1,17 € / 1 ml)
-30%alates 15€WELLA PROFESSIONALSUltimate Smooth 24/7 Silky MilkPähejäetav silendav juuksepiimalates 34,99 €30 ml (1,17 € / 1 ml)
-30%alates 15€NATURELAB. TOKYOSaisei Stress Defense Amino Acid ShampooTugevdav šampoon25,99 €340 ml (0,08 € / 1 ml)
-30%alates 15€L'ORÉAL PROFESSIONNEL PARISScalp Advanced Anti-Dandruff Dermo-Clarifier ShampooŠampoonalates 27,99 €300 ml (0,09 € / 1 ml)












