Vegan kosmeetika
(1949)
-30%alates 15€SCHWARZKOPF PROFESSIONALBlond Me Bond Repair Nourishing Mask 1Juuksemask37,99 €200 ml (0,19 € / 1 ml)
-30%alates 15€SCHWARZKOPF PROFESSIONALBlond Me Bond Repair Nourishing ConditionerJuuksepalsam28,99 €250 ml (0,12 € / 1 ml)
-30%alates 15€SCHWARZKOPF PROFESSIONALBlond Me Bond Repair Nourishing ShampooŠampoon26,99 €300 ml (0,09 € / 1 ml)
-30%alates 15€SCHWARZKOPF PROFESSIONALBlond Me Bond Repair Brightening ShampooŠampoon26,99 €300 ml (0,09 € / 1 ml)
-30%alates 15€WELLA PROFESSIONALSUltimate Smooth Miracle Oil SerumÕliseerum skvalaani ja oomega-9-rasvhappegaalates 34,99 €30 ml (1,17 € / 1 ml)
-30%alates 15€WELLA PROFESSIONALSUltimate Smooth Mask Step 2Intensiivne juuksemask skvalaani ja oomega-9-rasvhappegaalates 16,99 €30 ml (0,57 € / 1 ml)
-30%alates 15€WELLA PROFESSIONALSUltimate Smooth Conditioner Step 2Palsam skvalaani ja oomega-9-rasvhappega40,99 €200 ml (0,20 € / 1 ml)
-30%alates 15€WELLA PROFESSIONALSUltimate Smooth Shampoo Step 1Šampoon skvalaani ja oomega-9-rasvhappegaalates 12,99 €50 ml (0,26 € / 1 ml)
LUMENENordic Bloom [Lumo] Vitality Anti-Wrinkle & Revitalize Rich Day Cream Näokreem37,99 €50 ml (0,76 € / 1 ml)
LUMENENordic Bloom [Lumo] Anti-Wrinkle & Firm Day Cream SPF 30 Fragrance-FreeNäokreem32,99 €50 ml (0,66 € / 1 ml)
![LUMENE Nordic Bloom [Lumo] Anti-Wrinkle & Firm Night Moisturizer](https://media.douglas.ee/cache/images/5c9aa7dfb0323cbfd3e284857f717a48.webp)



![LUMENE Nordic Bloom [Lumo] Anti-Wrinkle & Firm Day Moisturizer](https://media.douglas.ee/cache/images/1f5b189c9aa6a057a2ab302ee894d39e.webp)







