REVOX B77 Just Alpha Arbutin 2% Brightening Serum Näoseerum
Tootekirjeldus
REVOX B77 Just Alpha Arbutin 2% Brightening Serum
(Näoseerum)
REVOX B77 JUST ALPHA ARBUTIN 2% + HA on näole ja kaelale mõeldud helendav lahus. Naha täiendavaks toniseermiseks ja selle heaolu parandamiseks on koostist rikastatud hüaluroonhappega. Toode võitleb vistrikejärgse punetuse, vananemis- ja päikeseplekkide ning pigmenteerunud aknearmidega. Sobib kõikidele nahatüüpidele. Antioksüdatiivse kaitse saavutamiseks kasutage koos tootega REVOX B77 JUST Vitamin C 20% ja niisutamiseks tootega REVOX B77 JUST Hyaluronic Acid 5% või REVOX B77 JUST Argan Oil 100%.
Kasutamine
Kandke hommikul ja/või õhtul puhtale ja kuivale nahale, vältides silmaümbruspiirkonda. Kasutada enne niisutavaid tooteid või õliga tehtavaid protseduure. Hoiatus! Mitte kasutada koos retinoidide või aselaiinhappega. Võimalik on toote koostisosade individuaalne talumatus. Hommikuti kasutage päikesekaitset.
Koostisosad
Koostisosad:
WATER / AQUA, ALPHA-ARBUTIN, SODIUM HYALURONATE, PROPYLENE GLYCOL, HYDROXYETHYL CELLULOSE, PHENOXYETHANOL, DISODIUM EDTA.
Tähelepanu! Toote koostis võib olla muutunud. Enne toote kasutamist kontrollige palun koostisosi. Kõige täpsema ja ajakohaseima koostisainete loetelu leiate tootepakendilt.
Hoiatused

Revuele Ltd.
Traianovi Vrata 5, Strelbishte, Office 1, 1408, Sofia, Bulgaria
sales@revoxb77.com