ORIENTICA XO Old Fashioned Parfüümi ekstrakt
Tootekirjeldus
ORIENTICA XO Old Fashioned
(Unisex parfüümvesi)
Kujutage ette seda hetke, mil minevik sulandub kokku olevikuga ja vana maailm ärkab ellu uues, moodsas kujutises. Selle lõhna esimesteks akordideks on burbooni energiline tants, milles ploomi magusus ja kaneeli vürtsikus sulanduvad kokku apelsinikoore värskusega. See on julge ja sensuaalne kutse siirduda rännakule aja kulgemises.
Südamenootides peitub rahu ja elegants – iirise õrn puudutus ja mürri salapärane hõng. Kompositsiooni lõpus ootab ees dramaatiline ja värskendav finaal - tonkapuu oad ja magus vanill ühinevad sandlipuu suitsuse soojusega ning põletatud karamellsuhkru vihjed jätavad kauakestva, tundeküllase mälestuse. Lõhn tulvab nostalgialainena üle emotsioonide. See on magusa ja mõru kombinatsiooni võidukäik, mis kehastab tasakaalu ja vanamoodsat võlu tänapäevases võtmes.
Oud Old Fashioned lõhn on lugu, mida kannate enda peal ja mis meenutab teile, et tõeline elegants ei lähe kunagi moest.
Tipunoot
- Kaneel
- Ploom
- Mõru apelsin
- Viski
Südamenoot
- Iiris
- Mürr
Põhinoot
- Suits
- Sandlipuu
- Tonkaoad
- Vanill
Kasutamine
Kandke lõhna otse kaelale, randmetele, kõrvade taha või juustele. Pikaajalise, hästi doseeritud tulemuse saavutamiseks piisab paarist pihustusest. Vältida otsest kokkupuudet silmade ja suuga.
Koostisosad
Koostisosad:
ALCOHOL DENAT.65% VOL., AQUA, FRAGRANCE, ALPHA ISOMETHYL IONONE, LINALOOL, COUMARIN, LIMONENE, EUGENOL, CITRAL, GERANOL, ISOEUGENOL, FARNESOL, CITRONELLOL, BENZYL CINNAMATE, BENZYL ALCOHOL, HYDROXYCITRONELLAL, BENZYL BENZONATE, HEXYL CINNAMAL, BENZYL SALICYLATE, CINNAMYL, ALCOHOL, AMYL CINNAMAL, AMYL CINNAMYL ALCOHOL, METHYL 2-OCTYNOATE, ANISE ALCOHOL, METHYL HEPTANE CARBONATE, EVERNIA FURFURACEA EXTRACT, EVERNIA PRUNASTRI EXTRACT
Päritoluriik: Araabia Ühendemiraadid
Kehtib peale avamist: 36 M
Tähelepanu! Toote koostis võib olla muutunud. Enne toote kasutamist kontrollige palun koostisosi. Kõige täpsema ja ajakohaseima koostisainete loetelu leiate tootepakendilt.
Hoiatused
Rich & Ruitz Perfumes Industry L.L.C
PO BOX 14797, AJMAN, UAE
sales@orienticaperfumes.com
4 Corners Distribution EU
Avenue Frans Van Kalken 9, Anderlecht, 1070, Belgium
sales@alharamainperfumes.co.uk








