Pesemine/puhastamine

Filtrid

Kaubamärk

Toote tüüp

Eripakkumine

NAHA TÜÜP/SEISUND

ROHELINE

KELLELE

TOOTE OMADUSED

Saadavus

Sorteeri:
12345...14...27...40

Näopuhastus puhta naha ja värske jume heaks

Ergutatud, jääkidest vabastatud, värskendatud – põhjalik näopuhastus vabastab naha meigist, rasust ja tolmust. Sõltuvalt nahatüübist ja vajadustest saad valida eri tekstuuri ja koostiste vahel. Oma nahale sobiva näopuhastustoote leiad veebipoest Douglas.

Hea näopuhastustoode eristub selgelt teistest

Naha põhjalik puhastamine aitab vältida mustuse teket ja tagab näohooldusest saadavate toimeainete parema imendumise. Hea puhastusvahend peaks olema nahka säästev ja õrn. Näo puhastamisel mängib olulist rolli ka pH – kui vee neutraalne pH on umbes 7, siis naha pH on umbes 5,5; nahk on seega kergelt happeline. Sel moel kaitseb nahk end bakterite eest ning reguleerib nii loomulikku nahafloorat kui ka rasu- ja niiskusetasakaalu. Seda tasakaalu ei tohiks näo puhastamisel häirida. Võrreldes tavalise seebiga, mille pH on umbes 8–9, on hea näopuhastustoote pH madalam.

Sinu nahatüübile sobiv näopuhastus

Olgu sul kuiv, rasune või kombineeritud nahk – sinu näopuhastus peaks olema kohandatud su nahatüübile. Näiteks sobivad rikkalikud puhastusõlid vähem rasusele ja ebapuhtusele kalduvale nahale. Sel juhul on sobivam valik puhastusgeel. Kuivale või tundlikule nahale on seevastu kasulik niisutava toimega puhastustoode. Lisaks puhastavale ja võimalikule niisutavale toimele on mõnel puhastusvahendil sinu nahale muudki kasu, näiteks antibakteriaalne või kooriv toime.

Veebipoest Douglas leiad järgmisi näopuhastustooteid.

  • Puhastusgeel: puhastab intensiivselt. Pealekandmisel tundub kerge geel imeliselt värskendav. Puhastusgeel sobib tavaliselt kõige paremini normaalsele kuni rasusele nahale.
  • Puhastusvaht: õrn, peenepooriline vaht katab nahka pehmelt ja puhastab selle sügavate poorideni. See aetakse vahtu veega või tuleb vahuna otse dosaatorist.
  • Puhastuskreem: rikkalik ja paljude väärtuslike toimeainetega puhastuskreem pakub niisutust ning sobib sageli ka tundlikule silmaümbrusele.
  • Puhastusõli: õli baasil valmistatud puhastusõli lahustab usaldusväärselt meigi ja mustuse. Kuna see jätab nahale toitva kile, sobib see eriti hästi madala lipiidisisaldusega nahatüüpidele.
  • Näokoorij : lisaks näopuhastusele vabastab regulaarne koorimine naha surnud naharakkudest ja stimuleerib selle uuenemist. Koorija toimib ensüümide, hapete või mehaaniliselt koorivate osakeste abil.
  • Näotoonik: näotoonik kantakse vatipadja abil näole pärast näopuhastust, mõjudes ühtaegu puhastavalt ja toitvalt. Samuti võib see tasakaalustada pH-d ja parandada näohooldustoodete toimet.
  • Meigieemaldussalvrätikud: puhastuslapid, mis on eriti praktilised teel olles. Need on juba puhastusvedelikuga rikastatud. Meigieemaldussalvrätikud sobivad meigi eemaldamiseks või vahepealseks värskendamiseks.

Osta meigieemaldustooteid veebipoest DOUGLAS

Veebipoe Douglas valikust leiad kõik, mida oma näopuhastuseks vajad. Kas leidsid endale sobivad tooted? Siis telli lihtsalt veebist, olles ise mugavalt oma kodus.

ILUMAAILM ON NÜÜD VEELGI LÄHEMAL!

LAADIGE ALLA MEIE RAKENDUS!