Näohooldustooted
(3279)
-20%alates 19€HELENA RUBINSTEINPowercell Skinmunity Recharging EmulsionNäoemulsioon191 €75 ml (2,55 € / 1 ml)
-20%alates 19€HELENA RUBINSTEINAll Mascaras! Makeup RemoverMeigieemaldajaHetkel puudub125 tk (0,38 € / 1 ml)
-20%alates 19€L´ORÉAL PARISMicellar Water for Dry to Sensitive Skin MitsellaarvesiHetkel puudub400 ml (0,03 € / 1 ml)
-20%alates 19€L´ORÉAL PARISRevitalift Filler 1.5% Pure Hyaluronic Acid SerumSeerum26,99 €30 ml (0,90 € / 1 ml)
-20%alates 19€L´ORÉAL PARISRevitalift Laser X3 Eye CreamSilmakreemHetkel puudub15 ml (1,73 € / 1 ml)
-20%alates 19€L´ORÉAL PARISRevitalift Laser X3 Day Cream SPF25Päevakreem25,99 €50 ml (0,52 € / 1 ml)
















