Näohooldustooted
(3278)
-20%alates 19€KIEHL'SRetinol Skin-Renewing Daily Micro-Dose Serum Näoseerumalates 61,99 €30 ml (2,07 € / 1 ml)
-20%alates 19€COLLISTARAnti-Age Toning LotionVananemisvastane toniseeriv näovesi37,99 €250 ml (0,15 € / 1 ml)

DR. SUSANNE VON SCHMIEDEBERGL-Carnosine Anti-A.G.E. Cream SPF 30Päevakreem SPF 30alates 16,99 €15 ml (1,13 € / 1 ml)
-20%alates 19€
KIEHL'SBreakout Control Blemish Treatment Facial LotionNäopiim55,99 €60 ml (0,93 € / 1 ml)
-20%alates 19€KIEHL'SClearly Corrective™ Brightening & Soothing Treatment WaterNäotoonik60,99 €200 ml (0,30 € / 1 ml)
-20%alates 19€KIEHL'SClearly Corrective™ Brightening & Exfoliating Daily CleanserNäopuhastusvahend42,99 €150 ml (0,29 € / 1 ml)
















