Nahahooldus
(5445)
DZINTARSSun Protection Glowing Balm Jūrmala SPF 30 UVA+UVBPäikesekaitse palsam säraga14,99 €100 ml (0,15 € / 1 ml)
-20%alates 19€DZINTARSEvenglow Face Balm For Hyperpigmentation And Dark SpotsNäobalsam pigmentatsiooni ja tumedate laikude vastu13,49 €50 ml (0,27 € / 1 ml)
DZINTARSPerfectglow Daily Tinted Face Moisturizer SPF 30Igapäevane tooniv näokreem niisutava toimega18,99 €50 ml (0,38 € / 1 ml)
-20%alates 19€CLINIQUEMoisture Surge™ Exfoliating Glow CleanserKooriv puhastusvahendHetkel puudub125 ml (0,22 € / 1 ml)
-20%alates 19€CLINIQUEDaily Calm™ Gentle Cream CleanserÕrn puhastuskreem30,99 €125 ml (0,25 € / 1 ml)
SHISEIDOExpert Sun Protector Lotion Sensitive SPF 50Päikesekaitselosjoon SPF 50+47,99 €150 ml (0,32 € / 1 ml)

MACADEIARelaxing Coffee Bath Salt With Magnesium & PotassiumMagneesiumi ja kaaliumirikas vannisool12,49 €200 ml (0,06 € / 1 ml)















