Pesemine
(1818)
-30%alates 15€SCHWARZKOPF PROFESSIONALBC Bonacure CP pH4.5 Color Freeze ShampooŠampoon17,49 €250 ml (0,07 € / 1 ml)
BALMAIN PARIS HAIR COUTURETravel Moisturizing ShampooŠampoon kõikidele juuksetüüpidele23,99 €50 ml (0,48 € / 1 ml)
BALMAIN PARIS HAIR COUTURETravel Leave-In Conditioning SprayJuuksepalsam23,99 €50 ml (0,48 € / 1 ml)
BALMAIN PARIS HAIR COUTURETravel Argan Moisturizing ElixirJuuste eliksiir21,99 €20 ml (1,10 € / 1 ml)
BALMAIN PARIS HAIR COUTUREShampoo VolumeŠampoon kõikidele juuksetüüpidele49,99 €300 ml (0,17 € / 1 ml)
BALMAIN PARIS HAIR COUTUREShampoo RevitalizingŠampoon kuivadele, kahjustatud ja ületöödeldud juustele51,99 €300 ml (0,17 € / 1 ml)
BALMAIN PARIS HAIR COUTUREShampoo MoisturizingŠampoon kõikidele juuksetüüpidele51,99 €300 ml (0,17 € / 1 ml)
BALMAIN PARIS HAIR COUTUREShampoo Illuminating White Pearl Blondide juuste šampoon49,99 €300 ml (0,17 € / 1 ml)

BALMAIN PARIS HAIR COUTUREShampoo Illuminating Silver PearlBlondide juuste šampoon49,99 €300 ml (0,17 € / 1 ml)











