Pesemine
(1818)
-30%alates 15€L'ORÉAL PROFESSIONNEL PARISKeratine Alpha Sleek SerumSeerum33,99 €50 ml (0,68 € / 1 ml)
-30%alates 15€L'ORÉAL PROFESSIONNEL PARISKeratine Alpha Sleek MasqueMask38,99 €250 ml (0,16 € / 1 ml)
-30%alates 15€L'ORÉAL PROFESSIONNEL PARISKeratine Alpha Sleek Smoothing TreatmentSilendav hooldus32,99 €200 ml (0,16 € / 1 ml)
-30%alates 15€L'ORÉAL PROFESSIONNEL PARISKeratine Alpha Sleek ShampooŠampoonalates 32,99 €300 ml (0,11 € / 1 ml)
-30%alates 15€EAU DE 1974Eau De Capri Hydrate & Shield Leave-In Conditionerjuustesse jäetav niisutav ja kaitsev juuksepalsam31,99 €125 ml (0,26 € / 1 ml)
-30%alates 15€EAU DE 1974Eau De Capri Hyaluronic Renew Hydrating MaskHüaluroonhapega uuendav niisutav mask31,99 €250 ml (0,13 € / 1 ml)
-30%alates 15€EAU DE 1974Eau De Capri Hyaluronic Plump Hydrating ShampooNiisutav šampoon31,99 €250 ml (0,13 € / 1 ml)
-30%alates 15€SHISEIDOUltimune Power Infusing OilErgutav näo- ja kehaõli62,99 €75 ml (0,84 € / 1 ml)












