Pesemine
(1818)
-30%alates 15€K18Triplebright Oxidation Defence Purple ShampooLilla šampoon soovimatute toonide neutraliseerimiseksHetkel puudub125 ml (0,39 € / 1 ml)
ORIBEEternal Curls Intense ConditionerIntensiivne palsam lokkis, väga lokkis ja paksudele juustele58,99 €200 ml (0,29 € / 1 ml)
ORIBEEternal Curls Moisturizing ShampooNiisutav šampoon lokkis, paksudele ja takkuvatele juustele55,99 €250 ml (0,22 € / 1 ml)
ORIBEEternal Curls Deep Treatment MasqueSügavniisutav mask lokkis ja paksudele juustele78,99 €250 ml (0,32 € / 1 ml)
-30%alates 15€NATURELAB. TOKYOSaisei Restoring Therapy ConditionerTugevdav palsam25,99 €340 ml (0,08 € / 1 ml)
















